2733
2739
عنوان

موهاتونو چجوری براق میکنین؟؟؟

158 بازدید | 12 پست

من موهام موج داره اصلا دوس ندارم 

بی نظم ب نظر میرسه 

هرکدوم یه طرف میره

دلم میخواد روسری ک سرم نیس خوشگل باصم ولی زشت تر میشم 

عوضش موهای من همش چرب و چیلی و براقه😐😭

ن ازون براقا 

بعضیا بدون روسری اصلا موهاشون ب هم نمیریزه صاف و براقم هست تو باشگاه میبینم

بعد من بخوابم روش ی موج جدید روش ایجاد مزشه و گره میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا صاف میخوای یا براق عزیزم،فک کنم سرم مو براقشون میکنه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2742
ن ازون براقا  بعضیا بدون روسری اصلا موهاشون ب هم نمیریزه صاف و براقم هست تو باشگاه میبینم بعد ...

کراتین میکنن لابد 😅

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2740

ماسک موی هلث نوشن خیلی خوبه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶