2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

ظرفیت گروه بنفش  کامل شده و لیست عضوگیری بسته شد...

@sepiiiiiideh    

اعضای گروه: ۴۰ نفر

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا  نمیدونم چی کار کنم 🙈

الان عضو‌شدی؟؟؟ سرگروهت را تک‌کردی؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
آره خوشگلم عضوی ببخشیداعلاناتم پربودمهمونم داشتم دیرجواب دادم😍😘😘

الان دیگه شروع کنیم؟ من امروز کالری رو کنترل کردم

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2740

بله فکر میکنم عضو شدم .الان پروفایل و امضا رو درست کردم .و الان چه طور سر گروهم و تگ گنم ؟

گروه رز زرد  💛                                                                    وزن ۶۹    قد ۱۶۷    هدف ۶۰                                                 من حتما موفق میشوم با تلاش بیشتر 💛💛

سمیه جان سوال دارم.

این ک میگن گروه یعنی چی تو پیام رسانی جایی گروه تشکیل میدن یا نه .همینجا تو همین تاپیک عضو گروه هستیم و وزنو اینارو فقط برا سرگروه ارسال کنیم؟؟؟میشه ی توضیحی بدین‌.

مرسی عزیزم امیدوارم جا داشته باشن☹️من از سه چهار روز پیش خیلی پیگیری کردم ولی پیدا نمیکردم تایپی ...

گلم چند روز اخر، هر روز لینک‌اینجا را میزاشتمم تو‌تا‌یک که همه ببیند... ان شاالله که جا داشته باشن...

سه ساعته پای این تاپیکم..ببینید چقدرررررر برام مهمه..😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

❤خداجون❤ دوست دارم...همیشه محتاجتم...و همیشه توکلم به خودت هست...
2706