2733
2739
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 301178 بازدید | 202 پست

بهترین راه اینه گوگل سرچ کنید متخصص مغز و اعصاب و سایت هایی مثل و ... که لیستی از پزشکان را داره بررسی کنید و نظرات بیماران را بخونید. اینطوری بهتر می‌تونید انتخاب کنید.

از نقشه گوگل و نظرات افراد هم میشه استفاده کرد.

عطش من گواه آتش توست ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام وادب ،برادر من تومور مغزی داشتن و ما بعد از کلی تحقیق و تفحص در مورد دکترهای درجه یک،در نهایت آقای دکتر حسام عبدالحسین پور رو انتخاب کردیم و الان برادرم حدود ۶ ماه هست که عمل شدن و کار دکتر بسیار عالی و حال برادرم خوب خوب و ما سپاسگزار زحمات ایشون هستیم و خداوند همیشه پشت و پناهشون باشه در همه امور🙏🙏🌺🌺

2738

دکتر مهدی مشفق نروید

به شدت دنبال پولی هست و اصلا کاری نداره که چیکار داری وارد مطبش که بشی  اولین کاری که میکنه بهت درجا نوار مغز میده که حتما توو مطب خودش انجام شه و هزینه سنگینی داره و علاوه بر اون با یه داروخانه خاص قرارداد داره همرو میفرسته که به زور ازون دارو تهیه کنند

خیلی دکتر بی سوادی هست من 7 سال پیش مراجعه کردم بیمارستان آتیه گفت برو این دکتر خیلی خوبیه (فک کنم باهاشون درصدی حساب میکنه که بفرسته بیمارا رو اینجا) بهم اسکن و نوار مغز داد و بعدش یه سری داروهای سنگین مادام العمر

من شک کردم به سه تا پزشک متخصص دیگه مراجعه کردم که همشون گفتن داروها به شدت مضره و تشخیصش غلط بوده و طی این 7 سال هزاران بار خدارو شکر میکردم که به این بی سواد اعتماد نکردم.

من به علت بیماری مغز و اعصاب که در دوران بارداری داشتم خیلی دنبال متخصص خوب گشتم .برای همین سایت ها ...

در تهران متخصصان مغز و اعصاب خوبی هستند اما دکتر مهسا موسوی متخصص مغز و اعصاب خوبی است به ایشان مراجعه کنید.

سلام به همگی من یه دکتر مثل دکتر سمیعی میخوام مامانم مغزش کوچیک شده واب اورده و الزایمر شدید گرفته د ...

سلام عزیزم دکتری برای مادرتون پیدا کردین؟توروخدا اگ پیدا کردی معرفی کن 

2706