2752
2734
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 302176 بازدید | 202 پست

به نظرم مرکز مغز و اعصاب نورالی خیلی مجموعه کاملی است هم فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان داره و هم بزرگسالان. کلا رویه شان درمان های بدون دارو است. هم برای پسر خواهرم که ADHD داشت مراجعه کردیم هم برای پدر شوهر خواهرم که پارکینسون داشت. کلا بدون دارو با دستگاه خوب شدن.

قبلا گفته بودم واقعا هیج جایی توی تهران مرکز نورالی نمیشه. 

هم متخصص داره و هم فوق تخصص مغز و اعصاب برای بزرگسالان و کودکان. یه تیم نوروساینس حرفه ای هم برای تشخیص محل آسیب دیده در مغز دارند. 

واقعا اگه میخواید از دارو خلاص بشید و درمان غیر دارویی داشته باشید به این مرکز برید.

تو گوگل بزنید مرکز نورالی براتون میاره.

WWW.NEURALY.IR

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا ما که تی ام اس و نورو فیدبک کردیم حالمون ده برابر بدتر شد

این خانومایی که تبلیغ میکنن دکتر مهربان و اسفندیاری و رفیع زاده ویار احمدی... یک درصد فک کنین بچه های خودتونن یه دکتر اگه خوب باشه نیاز به لشکر سایبری نداره بریزن واسش تبلیغ کنن

2731

دکتر دانشی متخصص مغز و اعصاب  کارشون فوق العادس

مادرم تصادف کرده بود و مهره های کمرش شکسته بود و چیزی نمونده بود خدای نکرده قطع نخاع بشه

ایشون با جراحی و پلاتین گذاشتن تو ستون فقراتش مادرمو سرپا کرد تو بیمارستان هفتم تیر

بااینکه ندیدمشون ولی زندگیمو مدیونشم خدا خیرشون بده

دارای مدرک دانشنامه تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه ممتاز بور تخصصی جراحی اعصاب کشور  است. وی در حال حاضر با رتبه علمی استاد تمام گروه جراحی مغز و اعصاب دانشگاه در حال فعالیت است. از مهم ترین سوابق علمی وی میتوان به کسب رتبه اول دوره پزشکی عمومی اشاره کرد. ایشان از سال ۱۳۸۲ تاکنون در زمینه آموزش و تربیت دستیاران در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان لقمان و بیش از۴۰ نفر از شاگردان ایشان به عنوان جراح و مغز و اعصاب در کشور مشغول به فعالیت می باشند.ایشان چندین بار در کنگره های بین المللی به عنوان سخنران شرکت کرده اند.

دکتر اسفندیاری با یه نسخه سردرد منو خوب کرد اینم سایت  بهترین متخصص مغز و اعصاب

سردردتون چی بود 

من اکثر اوقات سردر دارم اخر شب و اول صب بیشتر میرم بیرو میام خونه سردرد میگیرم . 

یکی  از بهترین متخصص های مغز و اعصاب ک من میشناسم دکتر طاهریان هستند با اینکه جوان هستن بسیار بسیار حرفه ای کار میکنن الکی واسه پول شما رو نمیفرستن دنبال چیزایی که عصن ب بیماری شما مرتبط هم نیست. خیلی خوبه واقعا 

سلام دوست عزیز پدر منم دکتر تشخیص داده مغزش کوچک شده کلی دارو داده ولی هیچ اثری نداشت شما دکتر خوب پ ...

ببینید دکتر خوب فقط دکتر یزدی

من سالهاست ایشون میشناسم، چند وقتی هم هست مشاوره آنلاین دارند و شما به راحتی می تونید سوالاتتون رو بپرسید

هرکس تمایل داشت می تونه لینک زیر کلیک کنه

میخوام نظرم رو صادقانه برای تک تک عزیزانی که تو این سایت یا سایت های دیگه دنبال پزشک خوب هستن بگم.بدترین پزشکی که در طول زندگیم دیدم دکتررضا سنجری هستش.ماصرفا گول تبلیغات توسایت هارو‌خوردیم وفکرکردیم دکترخوبیه بعدکه رفتیم فهمیدیم همه روخودش مینویسه.ب هر بیماری که میره تو مطب ۳۵الی۴۵دقیقه بعد میاد بیرون.البته نه برای سوالات پزشکی ونه درمان.بلکه برای حرف زدن و خوش و بش کردن و گپ زدن.هرکسی که حرفمو باورنکرد میتونه بره ببینه از نزدیک.برای مراجعینی که بهردلیل خوشش میاد وتشخیص میده میتونه ازشون پول زیادی بگیره اینقدر باهاشون حرف میزنه صحبت از زندگی و غذا ومملکت و ..... بعد که نوبت ما شد سه دقیقه بیشتر وقت نذاشت چون دید ما حاظربه  عمل نیستیم. وحتی نذاشت حرف بزنیم ومشکلمون رو‌بگیم .و در آخر که بنده اعتراض کردم والبته خیلی مودبانه گفتم این دکتربا بی احترامی و کلی توهین مارو بیرون فرستاد . و تا اونجایی که شنیدم هرکه میره مطبش با ناامیدی برمیگرده.و گفت از کله گنده های مملکت هستم شکایتت به هیچ جا نمیرسه.حتی میتونم زندانیت کنم

سلام دوستان .من 6 ماه بود سردرد داشتم دکتر صدر و اشرقیان کرج رفتم دارو و تشخیص اشتباه دادن بالاخره دکتر علیرضا یاراحمدی تهران معرفی کردن .دکتر فوق العاده و حاذقی هستن و قشنگ به حرفات گوش میکنه.من سردرد کلاستر دارم و تحت نظر ایشونم من این دکتر به همه پیشنهاد میدم

2706