2733
2734
دکتر عباسیون در بیمارستان اراد
دو تا هستند عمو و برادر زاده......عموئه خوبه.........واقعا در حد پروفسور سمیعیه شایدم بالاتر
از روزهای تکراری ، استفاده ای غیر تکراری بکنید....شاید هدف از اینهمه تکرار، همین باشد . . .
عباسیون دیگه عمل نمی کنه. ولی من دکتر خسرو پارسا رو پیشنهاد می دم اینم شمارش 22008200 واقعا پنجه طلاست.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ممنونم
این طور که سرچ کردم همون ایرانمهره خصوصیه
برا زن عموم میخوام بنده خدا چند ساله که گوشش و زبونش درد میکنه اصفهان زندگی میکنند اونجا کلی دکتر رفته ولی فایده نداشته میگن عصب گوشش بسته شده یه دکتر بهش گفته عملش خیلی سنگینه کلی دارو خورده ولی فایده نکرده دیروز زنگ زد به من گفت تو رو خدا برام یه دکتر تهران پیدا کن بیام اونجا
میخوام یه دکتری باشه که بیمارستان دولتی هم کار کنه که اگه عمل خواست نخواد هزینه زیادی بده
دکتر پارسا تو ایرانمهر هست. بستگی داره برا چه بیماری می خوای. دکتر پارسا و اینایی که بچه ها گفتن بیشتر تومور جراحی می کنن.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
2706