2752
2734
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 301602 بازدید | 202 پست

بهترین راه اینه گوگل سرچ کنید متخصص مغز و اعصاب و سایت هایی مثل و ... که لیستی از پزشکان را داره بررسی کنید و نظرات بیماران را بخونید. اینطوری بهتر می‌تونید انتخاب کنید.

از نقشه گوگل و نظرات افراد هم میشه استفاده کرد.

عطش من گواه آتش توست ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام وادب ،برادر من تومور مغزی داشتن و ما بعد از کلی تحقیق و تفحص در مورد دکترهای درجه یک،در نهایت آقای دکتر حسام عبدالحسین پور رو انتخاب کردیم و الان برادرم حدود ۶ ماه هست که عمل شدن و کار دکتر بسیار عالی و حال برادرم خوب خوب و ما سپاسگزار زحمات ایشون هستیم و خداوند همیشه پشت و پناهشون باشه در همه امور🙏🙏🌺🌺

دکتر مهدی مشفق نروید

به شدت دنبال پولی هست و اصلا کاری نداره که چیکار داری وارد مطبش که بشی  اولین کاری که میکنه بهت درجا نوار مغز میده که حتما توو مطب خودش انجام شه و هزینه سنگینی داره و علاوه بر اون با یه داروخانه خاص قرارداد داره همرو میفرسته که به زور ازون دارو تهیه کنند

خیلی دکتر بی سوادی هست من 7 سال پیش مراجعه کردم بیمارستان آتیه گفت برو این دکتر خیلی خوبیه (فک کنم باهاشون درصدی حساب میکنه که بفرسته بیمارا رو اینجا) بهم اسکن و نوار مغز داد و بعدش یه سری داروهای سنگین مادام العمر

من شک کردم به سه تا پزشک متخصص دیگه مراجعه کردم که همشون گفتن داروها به شدت مضره و تشخیصش غلط بوده و طی این 7 سال هزاران بار خدارو شکر میکردم که به این بی سواد اعتماد نکردم.

من به علت بیماری مغز و اعصاب که در دوران بارداری داشتم خیلی دنبال متخصص خوب گشتم .برای همین سایت ها ...

در تهران متخصصان مغز و اعصاب خوبی هستند اما دکتر مهسا موسوی متخصص مغز و اعصاب خوبی است به ایشان مراجعه کنید.

سلام به همگی من یه دکتر مثل دکتر سمیعی میخوام مامانم مغزش کوچیک شده واب اورده و الزایمر شدید گرفته د ...

سلام عزیزم دکتری برای مادرتون پیدا کردین؟توروخدا اگ پیدا کردی معرفی کن 

2706