2737
2734
عنوان

کیاپستونک میدن بچشون شیرخودشونم میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 135 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم ۴

خب ماشاءاللع وزنش خوب اصاف کرده.بچه نرمالش لاید ماهی ۶۰۰گرم اضاف کنه و وزنِ ۶ ماهگی بچه باید دوبرارِ وزنِتولدش باشه.ینی بچه شما شیش ماهگیش باید ۶و۴۰۰ باشه.ومتر نباید باشه ولی بیشتر باشه چه بهتر

2731
بچه شما چند کیلوئه

بچه من وزن تولدش ۲۵۵۰ بو.یک‌ماهگیش ۳و۵۰۰.دوماهگیش ۴و۳۰۰.و الان ک سه ماهشه ۴و۷۰۰.ینی این ماه ۴۰۰ گرم اضاف کرد ک‌کمه.البته ماه ها قبل شیرم زیاد بود و شیر درست میخورد و خابشم خوب بود ولی الان واقعا اذیت میکنه

خب ماشاءاللع وزنش خوب اصاف کرده.بچه نرمالش لاید ماهی ۶۰۰گرم اضاف کنه و وزنِ ۶ ماهگی بچه باید دوبرارِ ...

من نگرانیم شیرشه اون بچم سه ماهگی خودم شیرم کم شد شیر خشکی شد اینو دارم خودمو میکشم شیر داشته باشم بخوره

2740
بچه من وزن تولدش ۲۵۵۰ بو.یک‌ماهگیش ۳و۵۰۰.دوماهگیش ۴و۳۰۰.و الان ک سه ماهشه ۴و۷۰۰.ینی این ماه ۴۰۰ گرم ...

بچت تا دوماه خوب بوده حالا بدشده شاید بازیگوشه البته بچه من جیغ میزنه خودشو هل میده عقب حالا صب یبار خورد نشوندمش تو دلم شیر دادم بعدم نیمساعت تو دلم نگه میدارم زیر سرشم بالا اوردم

بچت تا دوماه خوب بوده حالا بدشده شاید بازیگوشه البته بچه من جیغ میزنه خودشو هل میده عقب حالا صب یبار ...

چمیدونم والا.دو مک‌میخوره سرشو رد میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میخوره البته امروز متفاوت بود با گریه بزور میخوره باید تابش بدم

بعصیا میگن ۹۰۰ ولی در اصل ۶۰۰.اینو توی بهداشت بهم‌گفتن

من سوپ جو میخورم...قرص شیر افزا مولتی ویتامین شیرو خرما ابگوش گاهی که شیرم کم میشه کایعات بخور خوبه فعلا موندم شیرو بخورم یانه حس میکنم شیرم خوبه باهاش پریشب یه تیکههندونه خوردم بچم اینجور شد اما اثرش باید بره امروز سومه ...انقد عرق نعنا خوردم زیرهو تخم شویدم بخور براشیر خوبه باد شکنم هس

2706