2733
2734

من بچم دوماهشه سه روزه خوب سین رو نمیگیره فقط تو شب که خوابه خوب میخوره دهنش زخمو اینانیس قطر۷ بینیم میزنم براش استرس دارم شیرم کم بشه از بس نمیخوره .شیشه بهش ندادم فقط در حد روزی یبار دوتا قلوپ اب میده باهاش بهش...پستونکم هنوز عادت نکرده روزا که جیغ میزنه بزور چند دقیقه میدمش ...میشه از پستونک باشه ینی؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هم پستونک میدم هم شیر خودمو

دوماهشه، دختر 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
میترسم سینمو ول کنه از بس خوب نخورده شیرم داره کم میشه این دوروز انقد شیرافزادارم میخورم

خب مگه سیر نمیشه؟! 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
شیشه شیرخشک بده اگه شیرنخوره افت قندی میکنه میره توکما به شیشه عادتش بده خیلی خوبه  شیرتا بدوش ...

شیر دارم خودم.....بعدم نمیخوام عادتش بدم به شیشه مه سینمو ول کنه خیلی سخته دوشیدن بعدم به مرور کم میشه مث مکیدن نیس

شیر دارم خودم.....بعدم نمیخوام عادتش بدم به شیشه مه سینمو ول کنه خیلی سخته دوشیدن بعدم به مرور کم می ...

اگر توی خواب خوب میخوره و توی بیداری سرشو برمیگردونه احتمالا رفلاکسه

به بچه زیر شش ماه آب نباید داد

علت شیر نخوردن بچه شما احتمالا داشتن رفلاکس باید ببری دکتر 

یه احتمال هم داره بخاطر شیشه باشه بخاطر پستدنک نیست بچه ای که شیشه بهش بدی دیگه سینه نمیگیره

2706