2733
2734
عنوان

کیاپستونک میدن بچشون شیرخودشونم میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 135 پست
هر ۱۲ ساعت ۱۵ دونشو در بیار تو یه قاشق شیر یا اب جوش سرد شده بهش بده نیم ساعت قبلشم ک‌بهش میدی معدش ...

بچتو گفتی چند ماهشه....تا چند روز گفته بدی...بعدش اداکه بدیم یا یه دوره کافیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کِی بردیش دکتر؟گف رفلاکسه؟

یه کپسولو که باز میکنی شبم همونو میندازه یا میندازی میره ...تا چند روز باید بدم بهش...صب بردمش شربت دایمیتیکون ...روتلفور  قرص امپرازول و شربت کامی کام داد گفت زود نخوابون غذام گفت همه چی بخور شیرت کم نشه ولی حالا من رعایت میکنم گفت رفللکسه ۴ماهش تموم شد غذا بپه

بچم ۳ ماهشه گف تا یماه بده و بعد بیارش بازم

من گفت وزنش کم نشده فعلا جای نگرانی نیس اما سینتو سعی کن بدی بهش حالا میدم انشالله خوب بشه....بعد یکماه بیا بهم بگو دکتر بچت چی گفت که ادامه بدی یانه....به من گفت سه ۴تا دونه بده صبو شب

2731
یه کپسولو که باز میکنی شبم همونو میندازه یا میندازی میره ...تا چند روز باید بدم بهش...صب بردمش شربت ...

اره منم ۴ ماهش تموم شد غذا میدم.نباباب چیو بندازی بره.کپسولو باز کن ۱۵ دونشو درار دوباره کپسولو بذار تو جعبش بازم ازش استفاده کن.تا چن روزم ک‌میگی توام مث من تا یکماه بهش بده و دوباره ببرش رفلاکس ک تا چن روز با دارو رفع نمیشه باید ادامه بدی شاید لازم باشه تا ۴ ماهگی بهش بدی شاید تا ۶.تا هر وقتی ک‌دیگه خوب بشه ک‌اون دگ‌دستِ خداست

من گفت وزنش کم نشده فعلا جای نگرانی نیس اما سینتو سعی کن بدی بهش حالا میدم انشالله خوب بشه....بعد یک ...

بمن‌گف ۱۵ دونه بده.یکماهگیشم برده بودمش همون ۱۵ دونه میدادم.دختر من تا ماه قبلم وزنش خوب بود ایندفعه کم شد البته کوتاهی کردم قطره ویتامیناشم بهش نمیدادم وگرنه وزنش بیشترم میشد

اره منم ۴ ماهش تموم شد غذا میدم.نباباب چیو بندازی بره.کپسولو باز کن ۱۵ دونشو درار دوباره کپسولو بذار ...

دکترش اخه وزنو ایناشودید گفت چیزی نیس تبم گفت نداره فقط دلشو دست گذاشت گفت هوا تو دلشه سعی کن هوا نخوره و تکنیکی بیشتر تاکید داشت امپرازولو خودم گفتم بده داد گفت کم بده جدی نگرف هیلی البته تجربش خیلیییی زیاده ها همه زمینه ای هس ....وزن کرد گفت اگه زیاد بود باید وزن کم میکرد این وزنش خوبه حالا انشالله خوب شه من همه نگرانیم سینه ول کردنه ول نکنه...بچت چند کیلو ئه وزن تولدش چقده

بمن‌گف ۱۵ دونه بده.یکماهگیشم برده بودمش همون ۱۵ دونه میدادم.دختر من تا ماه قبلم وزنش خوب بود ایندفعه ...

ویتامین چیا میدی من ملاجش کوچیکه البته فعلا مشکلی نداره دکتر گفته ده قطره بدم آ د من همونم میترسم ندادم بهش هفته اول سه چها ر بار دادم فقط...جالام انقد شربت داره اونم بده قاطی میشه.... ا  د رفلاکسو زیاد نمیکنه...دایمیتیکون ندادی شما

2706