2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63630 بازدید | 12211 پست
انشاالله تو این شبهای عزیز حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚  حاجت دل منم روا بش ...

سلام علیکم عروس خانوم عزیزمون ممنونم‌که تا این مدت عضو این چله بودید و همکاری کردید عزیزم وازوجودتون ودعاهاتون بهره بردیم،عزیزم بابت خواسته اتون هیچ نگران‌نباشید بزودی ه خواسته اتون می رسید خواسته دردسترس هست انشاءالله

بزودی خواهید دید عزیزم،اصلا نگرانی ممنون،به قدرت خداوند اعتماد کامل داشته باشید بسیار کامل،این آخرین پیام من به شما دوست عزیزم هست مدتی نیستم برگشتم اگر بودید درخدمتتون خواهم بود،ازتون خواهش میکنم برای ظهور و سلامتی آقا حتما دعا کنید که برکت زندگیتون و دعاهاتون خواهد بود،دراین مدت بازهم برای دوستانتون دعا کنید مبادا این دعا قطع بشه که کلید خوشبختی شماست ودرآخر برای دوست عزیزمون هم مریم خانوم که سپرده بودن برای ایشون دعا کنیم دعا کنید شرایطشون مشابه سینوس خانوم هست و و آزمون وکالت دارند۲۸ آذر ماه و آزمون دیگری هم داده بودند که جوابش نیومده آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه بود بله که انشاءالله دعا کنید ایشون هم مثل سینوس خانوممون درهردو آزمونش قبول شن برای من حقیررو هم دردعاهاتون یاد کنیدمن هم‌مثل شما خواسته هایی دارم ونیازمند لطف خداوند ودعاهای شما عزیزانم هستم 

انشاءالله عاقبت بخیر وخوشبختترین خواهی شد عروس خانوم عزیز وخوش قلبمون،این کلمرو به خاطر داشته باشه توکل مسادیست با اعتماد کامل و شادی و غم ممنوع مطلقا

خدانگهدار تا وقتی که انشاءالله بیام⚘⚘

سلام خانوما توروخداخواهش میکنم دعاکنین ب حق امام رضا ک مشکل بزرگی برایکی ازعزیزام پیش اومده دعاکنین ...

سلام علیکم عزیزم 

ممنونم ازتون بابت مدتی که دراین چله بودید و ازوجودتون لذت بردیم وخوشحال شدیم،خواهشی دارم واون اینه که ازاین لحظه این جمله رو درذهن وقلبت ثبت کن عزیزم‌(هرگز ناامید نباش و کسی که به خداوند توکل کند چیزی ازدست نمیدهو بلکه مطمئن باشید همه چیز بدست میاورد این رو قول میدم خدمتتون عزیزم)قول میدم به خواسته هاتون برسید به شرطی که به خداوند توکل کنید و اعتمادصد در صدی داشته باشید،ذره ای شک ممنوع ذره ای ناامیدی ممنوع،به زندگیت به خوبی برس به خوبی اصلا نگران نباش اصلا ناراحتی نکن،

برای سلامتی و ظهور آقا حتما دعا کنید عزیزم وبعد این دوستان واعضای این چله رو هم همیشه دعا کنید حتما چرا که برکت میده به زندگی و خوشبختیتون،ودرآخر من حقیر رو هم دردعاهات یاد کن عزیزم من در دل منتظرم مثل شما عزیزانم خواسته هایی دارم که در رسیدنشون میسوزنم،خوشحالم ازاینکه دلم برای شما بسیار روشنه میدونم که خداوند بخشنده کمکتون میکنه بسیار بیشتر ازقبل،همه چیز خیلی خوب خواهد شد بسیار خوبتر بسیار خوبتر قول میدم خداوند هرچه بخواهی خواهد بخشید،انشاءالله انشاءالله انشاءالله انشاءالله

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم⚘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما توروخداخواهش میکنم دعاکنین ب حق امام رضا ک مشکل بزرگی برایکی ازعزیزام پیش اومده دعاکنین ...

سلام علیکم عزیزم 

ممنونم ازتون بابت مدتی که دراین چله بودید و ازوجودتون لذت بردیم وخوشحال شدیم،خواهشی دارم واون اینه که ازاین لحظه این جمله رو درذهن وقلبت ثبت کن عزیزم‌(هرگز ناامید نباش و کسی که به خداوند توکل کند چیزی ازدست نمیدهد بلکه مطمئن باشید همه چیز بدست میاورد این رو قول میدم خدمتتون عزیزم)قول میدم به خواسته هاتون برسید به شرطی که به خداوند توکل کنید و اعتمادصد در صدی داشته باشید،ذره ای شک ممنوع ذره ای ناامیدی ممنوع،به زندگیت به خوبی برس به خوبی اصلا نگران نباش اصلا ناراحتی نکن،

برای سلامتی و ظهور آقا حتما دعا کنید عزیزم وبعد این دوستان واعضای این چله رو هم همیشه دعا کنید حتما چرا که برکت میده به زندگی و خوشبختیتون،ودرآخر من حقیر رو هم دردعاهات یاد کن عزیزم من هم در دل منتظرم مثل شما عزیزانم خواسته هایی دارم که در رسیدنشون میسوزنم،خوشحالم ازاینکه دلم برای شما بسیار روشنه میدونم که خداوند بخشنده کمکتون میکنه بسیار بیشتر ازقبل،همه چیز خیلی خوب خواهد شد بسیار خوبتر بسیار خوبتر قول میدم خداوند هرچه بخواهی خواهد بخشید،انشاءالله انشاءالله انشاءالله انشاءالله

این آخرین پیامم هست مدتی نیستم انشاءالله اگر قسمت بود دوباره خدمتتون خواهم اومد

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم⚘

سلام سادات جان.من صبحی زیارت عاشورا خوندم فرصت نکردم بیام سایت .مشغول آماده کردن وسیله برای آش نذری ...

سلام علیکم عزیزم

انشاءالله عزیزم  به خواسته اتون می رسید می رسید می رسید

الحمدالله عزیزم،پس نگرانی چرا؟دلواپسی چرا؟فقط شما تنها کاری که باید انجام بدهید اینه که بخوبی وظایف خانوم بودنتون رو انجام بدهید و به خودتون ارزش و بها بدهیدو اصلا حساسیت ممنوع و لجاجت ممنوع،به زندگیه زناشوییت برس عزیزم،به خانواده خودت وهمسرت فکرت رو نده خداوند خودش درست خواهد کرد، شما نباید عصبی بشید نباید ناراحت بشید نباید فکر کنید که مشکل دارید، عزیزم به خداوند توکل کردی؟؟؟ پس ناامیدی ممنوع کلا ممنوع، می رسید به قدرت خداوند شکی نیست عزیزم،پس انشاءالله حل شده است و رسیدن نزدیک است،و مستقل خواهید شد درخونه ی خودتون و خانواده ها روابطشون درست خواهد شد باشما،پس عزیزم قطعا به خداوند شک نکنید عزیزم،فقط مراقب سلامتی خودت باش مراقب سلامتی خودت باش؛ خودت رو درگیر دعوا و جرو بحث هرگز نکن هرگز بخاطر خودت درزندگی ملایم باش و صبور باش، برای سلامتی وظهور اقا حتما دعا کن وبرای اعضای این چله هم همینطور مبادا یادت بره که برای زندگیت بسیار تاثیر گذار خوبه و باعث دلخوشی و خوشبختی بیشترت خواهد شد، برای دوستمون مریم عزیزمون هم که درخواست دعا داشتندو شرایطشون مثل سینوس عزیزمون بود هم دعا کنید در آزمون وکالت که ۲۸ آذر برگزار میشه قبول بشن انشاءالله و همینطور درآزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ای که شرکت کردند وهنوز جوابش نیومده هم قبول بشن انشاءالله و مشکل مالیشون هم حل بشه و صاحب خونه هم بشن، و درآخر عزیزم فرشته ی زمینی من حقیر رو هم در دعاهاتون یادم کنید عزیزم من هم قلبم میسوزه برای رسیدن به خواسته هایی که دارم ولی نمیتونم بگم دردهامو درقفسه سینه حبس کردم و بی صدا فقط منتظرم عزیزم،یکی از یکی درد آور تر و شیرینتر برام، عزیزم فرشته ی مهربانم ممنونم از وجودتون،

مدتی نیستم این میشه گفت آخرین میامم هست تا وقتی که قسمتب شه دوباره بیام خدمتتون 

پس بابت خواسته هاتون هیچ هیچ هیچ‌نگران نباشید 

خداوند بخشنده ومهربانه وهیچ‌کس باتوکل بخداوندبه بن بست نخواهد رسید هرگز 

من بهتون قول می دم عزیزم وقتی بیام مجدد خبر رسیدن هاتون رو به خواسته هاتون خواهم خوند وخوشحال خواهم شد انشاءالله قطعا⚘⚘

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌹🌹

یاعلی یاعلی

2728

عروس خانوم عزیزمون 

درادامه ی پیامم،  انشاءالله اگر درحرم آقا رسیدی بگو از طرف کسی که که اولین وآخرین دیدارش ازحرم شما در ۴ سالگی بود سلام عرض میکنم و بگید  حاجت هاشون  روا بشه تا انشاءالله خودشون بتونن بیان خدمتتون،و نذرشون رو اداکنن انشاءالله نذر دارم که اگر به خواسته هام رسیدم بیام نذری بدم برای مادرم حضرت زهرا(س) انشاءالله 

عزیزم بسیار ممنون‌میشم انجام بدی برام⚘⚘⚘

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم 

به نیت دلخوشی وخوشبختی بی اندازه و مورد توجه وعنایت خاص خداوند ائمه باشید درهردو جهان انشاءالله انشاءالله 

سلام به همه عزیزان من زیارت عاشورا رو میخونم هرروز ان شاءالله به حق صاحبان امروز حضرت محمد (ص) و ا ...

سلام علیکم خدمت عزیزم 

عزیزی که با بودنشون در این چله مارو خشنود کردند و انشاءالله توجه خداوند به ما بیشتر شده و خواهد شد؛ عزیزم وجود گرمی داشتید لذت بردیم همگی، ذهن و دل مشوش رو رها کن، دراین چله بودی این چله صاحبش پدرم امام حسین(ع) هستند ایشون اعضای چله رو بی نصیب نخواهند گذاشت و نزاشتند، من به شما قول میدم عزیزم قول میدم عزیزم قول میدم عزیزم ۳ بار نوشتم تا مطمئن تر ازقبل باشی که برکت این چله رو خواهید دید بیشتر ازقبل در زندگیت دررسیدن به خواسته هات،و حکمت خداوند رو خواهی دید انشاءالله، اصلا بابت چیزی ناراحتی نکن ذهنت رو درگیر نکن توکل برخدا و توسل برائمه پس چرا ناراحتی؟ خدایی که همه چیز بدست ایشون هست!!!خدایی که خودت رو خلق کرده پس نمیتونه اجابت خواسته هات رو خلق کنه؟؟؟بی شک میتونه و رازی داره اون راز اینه که اعتماد کنی بهش و اعتراض نکنی!خداوند اهلش هست جوری که خودش اهل هست میبخشه خداوند اهل بخشیدنه بسم الله الرحمن الرحیم به ناخداوند بخشنده و مهربان،پس بزودی خبر شادی هاتو در قسمت خصوصی برام بفرست  شادی ها و رسیدن هات رو که من ازالان منتظرم تا خبر خوش بدی و شکی ندارم به قدرتش اصلا اصلا، پس میگم‌می رسی و قطعا همینطوره،شک ممنوع، انشاءالله عزیزم‌مهربان دعای سلامتی و فرج آقا رو فرامشو نکن هرگز که زندگیت روبیشتر از قبل سروسامان خواهد داد، اعضا ی این چله ودعا براشون رو هم فراموش نکن تا خداوند ازبرکت دعا برای دیگران خیلی بیشتر از برکت دعابرای خودت رو شامل حال وزندگیت و دنیا واخرتت کنه،برای دوست عزیزمون مریم هم دعا کن که شرایطش مثل سینوس عزیزمون هست و آزمون وکالت دارن ۲۸ آذر ماه و آزمون دیگری هم شرکت کرده بودن آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ولی جوابش هنوز نیومده که انشاءالله توهردو آزمونشون قبول شن انشاءالله هم‌مریم و هم سینوس قبول شن انشاءالله،ودرآخر من حقیر رو دعاهات یاد کن به انتظارهام خداوند با رسیدن خواسته هام پایان ببخشه خواسته هایی دارم که درطلب رسیدنشون هستم انشاءالله دعاهای شما منو به خواسته هام‌خواهد رسوند 

انشاءالله  انشاءالله

اااهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

🌹ازچشم بد بدور باشی بحق ائمه ی معصومین انشاءالله 

مدتی نیستم تقریبا این‌پیام پیام آخرم هست تا برگردم خدمتتون انشاءالله قسمت بود خواهم اومد 

یاعلی🌼

السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین(ع) سلام زیارت عاشورای امروز خونده شد. التماس دعا

سلام علیکم عزیزم 

مهسا ی مانند ماه نمونه ی مهربان، عزیزم نورچشمم خانوم، ازاینکه این مدت عزمت و ارده ات رو قوی کردی که دراین چله باشی و تاپایان باما بودی خیلی خوشحاام و بتو افتخار میکنم، مهسای عزیزم، درباره خواسته های قلبیت باید بگم رنگ و بوی خواسته از روشون برداشته شده توالان در مسیری هستی که اون خواسته ها خواسته نیست برات و بسیار در دسترس هست؛طوری که به نحوی همه چیز درست خواهد شد و باتعحب خواهی گفت این اتفاق مربوط به  رسیدن به فلان‌خواسته ام بود اما این اتفاق چه ربطی به رسیدن به خواسته ام داشت؟!ولی این خداوند مهربونه که بسیار زیرکانه و هوشمندانه از جایی که فکر نمیکنی لا احتسب!!! روزی و رسیدن به خواسته ات رو مهیا خواخد کرد، انشاءالله مهسا ی ماهم درجریان خواهد بود و خواهد دید که گشایش به چه صورت خواهد بود،عزیزم این پیام تقریبا پیام اخرم بود سعی کردم بقول و عهدم وفا کنم و تاآخر صفر خدمتتون باشم،‌و بودم مدتی واقعا نیستم و بعد ازاون انشاءالله قطمت بود خواهم اومد و قسمت خصوصی مرخواخد شد از پیام شادی و رسیدن هاتون به خواسته هاتون و من غرق درشادی خواهم شد؛الحمدالله اونروز می رسه، مهسای عزیزم دستورالعمل هارو حتما بنویس نصب کن در دیوار اتاقت یا اگر میخواهیی کسی نبینه در کنار وسایلی که روزانه ببینی و برات مرور بشه هرگز ترک نکن وانجامشون بده، رسیدن نزدیکه بسیار نزدیکه و رسیدن های خوبی هم درمیشه برکتهای دیگر که گمان نمیکردی، پس ناراحتی تا ابد ممنوع و توجهت  و توکلت به خداوند برای هردوجهانت بس و کافیه چرا که هیچ قدرتی بالاتر ازخداوند نیست و کسی که در کمتر از یک آن میبخشه پس اعتماد کن به حکمت و مهربانی و بخششش و لاغیر، دعا برای سلامتی و ظهور آقا بالابرنده و اجابت کننده دعاهات هست یادت نره وبعد اعصای این چله رو هرگز ازیادنبر و دعا کردن رو براشون قطع نکن خانومی هست بنام‌مریم که درخواست کرده بودند برای قبولیشون در ازمون وکالت که در۲۸ آذر برگزار  دعا کنیم و همچنینقبولیشون  درآزمون مرکز وکلای قوه قضاییه که شرکت کرده بودندو جوابش هنوز نیومده و مستقل شدنشون و صاحب خونه وماشین شدنشون چون وضع مالیشون خوب نیست، برای خودت هم همینطور بعد دیگران دعا کن حتما و درآخر عزیزم من‌حقیر رو هم در دعاهات یاد کن من هم انتظار میکشم به خواسته هام برسم 

انشاءالله انشاءالله انشاءالله

به نیابت از مهسای عزیزم و اعضای چله 

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

🌼اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌼

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

یاعلی

زیارت عاشورای این چند روز رو خوندم💚

سلام علیکم عزیزم 

ازاین که این مدت باما بودید عزیزم و جمع مارو گرمتو و نورانی ترکردید؛ ودلمون خوشتر شد باوجودشما بسیار خوشحالیم، عزیزم چله ای که شرکت کردیم چله ی زیارت عاشوراست و میدونیم اما رازو رمز چله رو گاهی فراموش میکنیم و رازش در جاجترواییست،توسل میکنیم به کسی که خداوند را میشناسد 

ما کسانی هستیم‌که به خداوند بی اعتمادیم ولی اقا امام حسین(ع)کسی هستند که بدون تردید و اعتماد به خداوند واسطه ی رسیدنمان به خواسته هایمان می شوند،پدرعزیزمون خوب بلدن که چطور مارو به خواسته هامون برسون بخاطر همین بابارو واسطه کردیم عزیزم، پس به رسم فرزندی به پدرم اعتماد کن که ایشون دریای کرم و بخشش و عظمت هستند ووجودشون به خداوند بزرگ‌گره خورده و خداوند رو بهتر ازما میشناسن وبلدن ازخداوند برای ما طلب رسیدن به خواسته هامون رو کنند؛ چله ی زیارت عاشورا هرگز بدون برکت نبوده ونخواهد بود پس دلگرم باش و اعتماد کن، و ذره ای شک جایز نیست اصلا، سفره ی اباعبدالله الحسین(ع) سفره ی باباجانمه عزیزم اگر نیت کردی برای رسیدن بهشون پس نگران نباش این برکت به دستت خواهد رسید شک نکن عزیزم شک نکن عزیزم مبادا شک کنی مبادا،دلخوش باشو درهمین مسیر باش که خیر کثیر می رسد به یقین، به قطع خداوند بخشنده و مهربانه، پس بسم الله ناامیدی و شکایت و... ممنوع منتطریم سریعتر برسیم به خواسته ها و دیگر هیچ، دعا برای سلامتی وظهور اقا رو حتما انجام بده که بال و پر دعاهای دیگه هست برای مرواز به سمت خداوند و همینطور اعصای این چله روهمب ازهم دعا کن که برکتیست برای دعاهایی که برای خودت انجام میدی، برای دوست عزیزمون مریم خانوم هم که درخواست دعا داشتن تا دعا کنیم در ازمون وکالت که زمانش ۲۸ آذر هست قبول شن و همینطور درآزمون مرکز وکلا ی قوه قضاییه که شرکت کردند ولی هنوز جوابش نیومده وهنینطور برای صاحب خونه شدنشون صاحب ماشین شدنشون،وهمینطور دعا برای خودت عزیزم که انشاءالله همیشه اجابت میشه و خواهدشد؛درآخر من حقیر رو هم در دعاهات یادکن تا به خواسته های قلبیم برسم وبرای منم‌معجزه ای بشه ازطرف خداوند انشاءالله

مدتی نیستم عزیزم این‌پیام تقریبا اخرین پیامم هست و بعدها انشاءالاه خواهم اومد اگر قسمت بود،

الله م صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

انشاءالله انشاءالله انشاءالله🌼🌼🌼🌼🌼🌼

یا علی 

2738
سلام علیکم عزیزم  ممنونم ازتون بابت مدتی که دراین چله بودید و ازوجودتون لذت بردیم وخوشحال شدیم ...

فدات شم سادات عزیز شمال ماخیلی چیزارو یاد دادی ممنونم  ازت توروخدا دعامون من ک الان ازهمیشه محتاجترم انشاالله ب هرچیزی ک میخای برسی ک لایقش هستی حتما ممنونم ازت خیلی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

زیارت عاشورای امروز در حرم مطهر امام رضا (ع) خوانده شد نائب الزیاره ی همه ی شما بودم التماس دعا عزیزان💚🌷🙏

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
وعلیکم السلام عزیزم نگران نباشید بابت خواسته قرارمون براین بود که دیگه فکرش رو نکنید درسته؟؟؟ پس چ ...

خدا خیرتون بده من از همون اولم در دعاهام شما رو یاد میکردم چشم قول میدم بی تاب نباشم و اون دستور عمل رو انجام بدم ..ان شالله همه دوستان حاجت روا بشن همچنین شما 😘

سلام علیکم عروس خانوم عزیزمون ممنونم‌که تا این مدت عضو این چله بودید و همکاری کردید عزیزم وازوجودتون ...

سلام عزیزم‌، روزت بخیر

دلم گرفت گفتی تا مدتی نیستی، انشاالله خیره و زود برگردی گلم

چشم، اگر قسمت باشه و آقا بطلبه امشب شام غریبان میرم حرم

حسابی دعات میکنم، حرفهات بهم خیلی انرژی میداد

انشاالله مریم خانم هم موفق باشن

الهی به حق آقا امام رضا، تمام حاجت هات و خواسته هات روا بشه، الهی آمین 🤲 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 💖 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
عروس خانوم عزیزمون  درادامه ی پیامم،  انشاءالله اگر درحرم آقا رسیدی بگو از طرف کسی که که ...

چشم به روی چشم عزیزم

حتما یادت میکنم

انشاالله هر جای این کره زمین هستی خوشبخت دو عالم باشی

انشاالله زندگیت غرق در شادی و آرامش باشه 🌷 ازت یک دنیا ممنونم بابت دعاها و تاپیکت

الهی خیر از زندگیت ببینی

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 💖 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام علیکم خدمت عزیزم  عزیزی که با بودنشون در این چله مارو خشنود کردند و انشاءالله توجه خداوند ...

سلام استارتر محترم

چشم حتما برای همه و شما دعا میکنم

ان شاءالله به هر خواسته ای که از خدا دارید برسید

ممنون بابت های حرفهای قشنگتون

سلامت باشید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706