2752
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63631 بازدید | 12211 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز سر دیگه شله زرد حسابی دعات کردم دوستان گلم استاتر عزیز، @الناخانووووووم     @مام ...

ممنون خواهر جون ان شاالله اباعبدالله خوشحالت کنه♥️🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2731
دیشب نماز حضرت رسول خوندم دعاتون کردم  امروزم سر شله زرد دعاتون کردم حاجت همه روا

قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
دوستان گلم @rahaa98   @dokhi75   @gh73   @سینوس   و تمام اعضای گ ...

سلام عزیزدلم قبول باسه گلم 

یدنیا ازت ممنونم🌺🌺

الهی ک حاجت روا بشی🌺

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

سلام سادات جان.من صبحی زیارت عاشورا خوندم فرصت نکردم بیام سایت .مشغول آماده کردن وسیله برای آش نذری فردام بودم تنهایی😭😭  کلی گریه کردم واز امام رضاخواستم سال دیگه اینموقه توخونه خودم باشن وباهمه خانوادم اش نذریو درست کنم 😭😭😭 ن تک وتنها وغریب 

بچه ها توروخدا دعام کنید 😭😭 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
سلام به همه به نیت حاجت دل همتون مخصوصا استاتر عزیز و @عشقم_محمد     @الناخانووووووم ...

خیلی خیلی ازت ممنونم‌مهربونم واقعا محتاج دعام 😭

سلام عزیزدلم قبول باسه گلم  یدنیا ازت ممنونم🌺🌺 الهی ک حاجت روا بشی🌺

فدات عزیزم 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خیلی خیلی ازت ممنونم‌مهربونم واقعا محتاج دعام 😭

فدات عزیزم 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 

سلام سادات جان.من صبحی زیارت عاشورا خوندم فرصت نکردم بیام سایت .مشغول آماده کردن وسیله برای آش نذری ...

سلام عزیزم برای حاجت رواییت ۱۰۰ تا صلوات میفرستم هدیه به آقا امام رضا ع😘😘🙏🏻🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید