2737
2734

اولین قرائت زیارت عاشورا:نیم ساعت بعدازنیمه شب شرعی ۲۹ مرداد ماه.

_جهت شرکت دراین ختم قلب سبز بگزارید.

_التماس دعاهایتان را بنویسید به جان ودل میپذیرم.

_قرار ما باشد ساعت ۲ قبل ازاذان صبح هرروز.

_لطفا حتی المقدور به این ختم پایبند باشید چراکه موهبت بزرگیست.

الهی جان بدهم تا که دوست به حاجت دل برسد.

به امید آرامش وموفقیت و شادی تک تک شما عزیزان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از طرف تک تک شما خواهم خوند ولی شما اگر مایل بودید دراون تایم بخونید وگرنه حتی الامکان در طول روز ...

زمان پریودی هم میشه خوند؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
من از طرف تک تک شما خواهم خوند ولی شما اگر مایل بودید دراون تایم بخونید وگرنه حتی الامکان در طول روز ...

من اون تایم معمولانمیتونم ولی درطول روز میخونم اسم‌منو ثبت کنین برای شفای همه مریضا مخصوصا پدرم ک اوضاش خوب نیست خیلی دعاکنین لطفا

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اسم منم ثبت کنید ...طول روز میخونم حتما 

ولی همیشه اینترنت ندارم که بیام و اطلاع بدم 

برای خونه دار شدن همه مستاجرین بخصوص خودم دعا کنید 

برای شفای همه بیمارا .برای ظهور امام زمان .عج.     

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
2738
زمان پریودی هم میشه خوند؟؟

خواندن دعا و زيارت عاشورا در ايام عادت ماهیانه اشكال ندارد و مستحب است که زن حائض در وقت نماز، خود را از خون پاك نمايد و پنبه و دستمال را عوض كند و وضو بگيرد و در جاى نماز رو به قبله بنشيند و مشغول ذكر و دعا و صلوات شود.

التماس دعای فراوون 💚💚💚💚💚

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

سلام سادات عزیزم باکمال مییل من هستم 

مگه میشه توختم خانوم ب این خالصی ک متعلق ب اقا امام حسینه شرکت نکنم

تو طول روز که حتما میخونم اما ان شاءالله خداکمکم کنه بتونم شبا ساعت 2بخونم.

باعث افتخارمه تو این مدت همراهتون باشم .

التماس دعاازت دارم عزیزم  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

@انگلیسی_خطیر    

سلام عزیزم ختم زیارت عاشورا همونی ک دلت میخواست مدیرش هم  سادات جانه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
سلام سادات عزیزم باکمال مییل من هستم  مگه میشه توختم خانوم ب این خالصی ک متعلق ب اقا امام حسین ...

عزیزم اگر سختته درطول روز بخون موردی نداره ولی به نیابت شما و تک تک کسانیکه که اونلحظه سختشون میخونم انشاالله خیره

@_ترمهخانوم_    

ختم زیارت عاشورا 40روز همراه سادات جان

2706