2752
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63631 بازدید | 12211 پست
سلام‌، زیارت عاشورا خونده شد، دیر خبر دادم. ان شاالله فردا و پس فردا هم به نیت اعضای گروه میخونم. ...

سلام علیکم عزیزم

تبریک میگم به شما بابت صبوری و بردباری و اراده ی بزرگتون برای شرکت دراین چله، خوشحالم ازاینکه تا پایان چله بودید ویا دلو جان زیارت خوندید،خشکی و دودلی در رسیدن به خواسته هارو باید ازخود دور کرد باید انیدوار بود و با خوش بینی و خوشحالی به انتظار نشست، به خداوند بزرگی که فوق قدرت هاست،باید اعتماد کرد،کسی که قطعا بنده ی خودش رو فراموش نمیکنه،پس یکبار با دلو جان دراین روز بزرگ به خداوند توکل کن و تمام چیزهارو بسپار به ایشون ودیگه ناراحت چیزی نباش؛ امروز متوسل شو به اقا امام رضا(ع)و دستت رو بزار روی قلبت سلام بده به آقا و بگو یا امام رضا(ع) بابت فلان خواسته هایم توراه به جوادت دردانه ات قسم به جوادت دردانه ات قسم به جوادت دردانه ات قسم واسطه ی رسیدن خواسته هایم باش 

وازخداوند برایم طلب گشایش فی جمیل الامور و خواسته هایم بفرما 🌹آمین آمین 

نگران نباش اصلا انشاءالله همه چیز عالیتر ازقبل و گشایش هرچه بیشتر بهتر ازقبل خواهد شد بسیار بهتر ازقبل این رو به شما قول میدم 

خداکند بخشندگی اش حد ندارد عزیزم بی اندازه خواهد بخشید به شما و شما باید به ایشون معتقد باشید و ودلتون قرص باشهد مبادا شک و دودلی مبادا که جایز نیست،این تقریبا اخرین پیامم به شما هستش مدتی نیستم ازشما درخواست دارم برای سلامتی و ظهور اقای دعا کنید که برکت و عزت و سعادتمندی براتون به ارمغان میاره و همینطور باز هم برای اعضای چله دعا کنید که صد برابرش نصیبتون خواهد شد و دوستی درخواست کردن که برای قبولیشون توآزمون وکالت که درتاریخ۲۸ آذر ماه برگزار میشه دعا کنید تا قبول شن انشاءالله وهمینطور قبولیشون درآزمون مرکز وکلا ی قوه قضاییه که شرکت کردند ولی هموز جوابش نیومده، همینطور صاحب خانه و ماشین شدنشون که وضع مالیشون تعریفی نداره، انشاءالله حاجت روابشید همتون در آخر من حقیر رو هم در دعاهات یاد کن تا به خواسته هام برسم و این انتطار تموم بشه و نفسی تازه کنم عزیزم، بسیار ممنونم بابت اینکه بودی تالحظه ی پایانی چله 

انشاءالله خبر شادی و گشایش رو درقسمت خصوصی برام خواهی فرستاد ک من منتطرم تا روزی که برگردم

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🌸🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌸🌸

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

نگرانی ممنوع 

اعتماد کن به خداوند بزرگ وحکیم

همه چیز درستتر میشه

یا علی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی امروزم خونده شد💚🎈🎈

سلام علیکم عزیزم 

شما توکل ۱۰۰ درصدیتو داشته باش که خیره  بهت اطمینان میدم خداوند کاراتو درست میکنه 

هوای خودت و اطرافت رو داشته باش 

مدتی نیستم به خدامیپسارمت عزیزم 

ممنونم‌ک بودی 

به خواسته هات می رسی

یا علی🌹

2731
استارترجان اگه امکانش هست و بازم خوندی منم دعا کن. خدا و اماما منو تنها گذاشتن و صدامو نشنیدن و مشکل ...

اسم شمارو ثبت کردم

التماس دعا دارم ازشما عزیزم

براتون دعا خواهم کرد 

توکل برخدا نگران نباش اصلا

🌹یاعلی 

سلام سادات جان حالتون خوبه❤ ببخشید منو دیگه توفیق نصیبم نشد زیارت عاشورا رو تا آخر ادامه بدم متاسفان ...

وعلیکم السلام عزیزم 

افرین 

پس اول سلامتی وظهور اقاو حاجت روایی بقیه اعضاو درآخر منو رو هم یاد کن انشاءالله به خواسته هامون برسیم 

🌹🌹الحمدالله عروس خانومه محسن 

یاعلی🌹

ملکه یخی و الناز جوووونم این کاربرهای  عزیز هم انشاءالله حاجت رواییتون نزدیکه انشاءالله  ...

انشاالله انشاالله 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
وعلیکم السلام عزیزم  افرین  پس اول سلامتی وظهور اقاو حاجت روایی بقیه اعضاو درآخر منو رو ...

سلام سادات جانم حتما هم به یاد شما و هم بقیه اعضا هستم ممنونم از لطف بسیار زیادتون😘😘❤❤دلمون براتون تنگ میشه لطفا زود برگردین😞ودوباره باهم چله بگیریم انشاء الله منم دعا کن اون جمله عروس محسن حقیقت بشه برام😍😞 درپناه خدا باشید😘😘😘

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید