2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله اتفاق افتاده

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2738

نی_نی_یار_شب    @نی_نی_یار_2    @نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_5    @نی_نی_یار_41‍ ‍ بخدااا خسته شدم ای همه ادم نمیتونید ی لغو‌کاربری انجام بدید پس برا چی شمارو انتخاب کردن خجالت بکشید چن ساعته دارم تگتون‌میکنم..لغو کاربریمو بزنید دیگهههههه اهههههههه حتما بتید فحش بدن تا سر و‌کلتون پیدا شه

بابام تو یه جایی کار میکرد بغل جنگل تو تهرانم هست با عموم تو یه زیز زمین بعد یه روز عموم ساعت ۶ مهمون داره میره خونه بابامم ساعت ۱۱ و ۱۲ میخاسته طهتیل کنه بیاد خونه میبینه عموم وایساده داره با وسایل رو میز ور میره بعد بابام میره پیشش یهو یادش میاد عموم ساعت ۶ رفته خونه 

الفراااااااااااااار 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤

ما چند سال پیشا ی خونه خریدیم نیم ساخته بود خودمونم رفتیم قسمتی که ساخته شده بود زندگی کردیم بعد خیلی اتفاقای عجیب میوفتاد. مثلا ی شب بابام تو خونه تنها بوده بعد میگفت نیمه خواب بودم صدای چرخ خیاطی مامانم میومده درصورتی که مامانمم خونه نبوده، ی بار دیگم یادم میاد نصفه شب از تو ساختمون صدای گریه بچه میومد هممونم شنیدیم وقتی چراغا روشن کردیم صدا قطع شد

ما چند سال پیشا ی خونه خریدیم نیم ساخته بود خودمونم رفتیم قسمتی که ساخته شده بود زندگی کردیم بعد خیل ...

😱😱

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤