2733
2734
عنوان

لجبازی و سر کوبیدن های پسرم

179 بازدید | 15 پست

مامانا پسرم وقتی با خودم تنهاس خیلی خوبه حتی خیلی جاها هم ک باباش نیست خوبه. هرچند من خودم خیلی باهاش بازی میکنم حواس شو پرت میکنم خلاصه سرگرمش میکنم. ولی وقتی باباش میاد غر زدناش و بهونه گیری هاش شروع میشه هی میره نگاه میکنه ب باباش سرشو میزنه ب دیوار( با خودمم هست گاهی این کارو میکنه) اما همسرم که میاد بیشتر میشه بدقلقی هاشو عادت سر کوبیدنش. اونم یجوریه که از زمانی که میاد سرش تو گوشیه تا زمانیکه بخوابه حتی تو آشپزخونه هم کار دارم بچه رو نمیگیره خودم باید نگهش دارم. نمیدونم دلیل این اخلاق پسرم وقتی چشمش ب باباش میخوره بدتر میشه چیه؟ کسی تجربه داره؟

مشخصه

دنبال توجه پدرشه

با روانشناس كودك مطوح كنيز

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

احتمال زیاد میخواد جلب توجه کنه برا باباش

دختر من زمانی که حواسم پرت میشه یا مثلا دارم با مامانم صحبت میکنم شروع میکنه به داد زدن و موهای خودش و میکشه به منظور جلب توجه!!!

امتحان کردم وقتایی که کاااملا توجهم بهش هست اصلا ابن حرکات رو نمیکنه

بچه شما هم احتماال زیاد میخواد جلب توجه کنه باتوجه به شرایطی که از پدرش گفتین میخواد توجه باباش رو داشته باشه

بنظرم یاازشمامیترسه ودرطول روزکاری نمیتونه بکنه برخلاف میلش باباش ک میادومیدونه شماپیش باباش کاریش نداری خودشوخالی میکنه یااینک نیازب توجه پدرش داره ک مثل شوهرمن بی محبته متاستعانه

خدایا!من یاغی نیستم✋
2706