2733
2739
اسم بختک شنیدین؟ حالا نمیدونم واقعا چیزیه یا بخاطر غذای خاصیه، خیلی بده تالا هم روی من هم روی بابام ...

نه بختک که دلیل علمی داره برای همه پیش میاد ، بعضی وقتا از خواب بیدار میشی ولی مغزت هنوز نتونسته کامل از خواب دربیاد نتیجش میشه این که تو چشات بازه ولی مغز هنوز دستور نمیده به ماهیچه و اینا که حرکت کنه ... من از اون نمیترسم چون اتفاق طبیعی بدنه دیگه 

انسان ها تنها به مهر برترند به یکدیگر❤

چند بار روی من تو خواب راه میرفت بیدار شدم فکر کردم خواب دیدم وقتی بی حرکت بودمم راه میرفت بابامو بیدار کردم دیدم تو اتاق هیچی نیس

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا بزرگ مامانم میگه شبا میرفتم سر زمیناموم ابیاری 

بعد یه ادمایی قد بلند با موهای بلند تو زمین پایین دره میرقصیدن بعد اونم صلوات میفرستاد شبیه آتیش میشدن بعد خاموش میشدن من صد بار تو اون زمینا رفتم ولی هیچی ندیدم 😨😨

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤
نه بختک که دلیل علمی داره برای همه پیش میاد ، بعضی وقتا از خواب بیدار میشی ولی مغزت هنوز نتونسته کام ...

نمیدونم ولی خیلی حالم بد میشه همیشه بااین که چندبار اینجور شدم برام عادی نمیشه

2731
بابا بزرگ مامانم میگه شبا میرفتم سر زمیناموم ابیاری  بعد یه ادمایی قد بلند با موهای بلند تو زم ...

داداش منم بادوساش ی شب رفته بودن بیرون از شهر ی استخریم بوده میگفت از دور تو استخره فکر کردیم کلی آدمه وقتی رفتن جلو تر فهمیدن که آدم نیستن اونام فهمیده بودن میگفت دود شدن غیب شدن دیگه داداشمو دوستاشم ترسیدن تو استخر نرفتن برگشتن