2733
2739
بابام تو یه جایی کار میکرد بغل جنگل تو تهرانم هست با عموم تو یه زیز زمین بعد یه روز عموم ساعت ۶ مهمو ...

ياخدااااا😱😱😱

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤

خیلی اتفاقای بدیم واسمون افتاد همون سال من بچه بودم البته قضیه واسه۱۵سال پیشه، با اب جوش سوختم، بابام دیسک کمر گرفت عمل کرد 

هنوزم تو.همون خونه ایم بخدا بعضی شبا قشنگ میفهمم یکی تو اتاقمه فقط بزور فرار میکنم میرم تو هال میخوابم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این تاپیک رو باید نصفه شب میزدی نه الان 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من همیشه صبح‌ها زود از خواب پا میشم

یعنی دیگه بعد از نماز نمیخوابم و صبحانه واسه همسرم آماده میکنم،بعد از این که همسرم میره سرکار دوسه ساعتی به کارای خونه میرسم و مثلا ساعت ۱۱تا ۱میخوابم!

گاهی اوقات از خواب که پا میشم و تو جام غلت میزنم،صدای شست وشوی ظرف از آشپزخونه می‌شنوم😐😐

انگار یکی داره تو آشپزخونه ظرف میشوره😐😐وحشت میکنم قشنگ

دیگه نمیدونم توهم می‌زنم یا؟....

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2740

آره ولی یکبار

تنها تو خونه 

دوبار یکی اسمم رو صدا زد 

صدای دخترونه ای بود و باد مانند

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤