2733
2734
عنوان

چقدر حلال و حرام براتون مهمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 93 پست
آفرین دقیقا، بخدا شوهر من تو یه شرکتی کار میکنه ساعتی حقوق میگیره کارمند رسمی نیست، اوایل کرونا که د ...

خیلی آدما توی دنیا هستن که خودکنترلی ندارن، درجه کم و زیاد داره

یکی هست مثل همسر شما بدون هیچ تنبیه و عقوبتی کار درست رو انجام میده، یکی هم هست تا چوب تر نباشه حد و مرزش رو رعایت نمیکنه

والا واسم مهم هست ولی یه سری چیزا گمونم ربطی به حلال و حرام بودن نداره ،مثلا اون چک را کار درست اینه که برداری تحویل بانکش بدی ،یا پارش کنی،،،،ولی در مورد مداد ،مطمئن باش صاحبش بخاطر یه مداد نمیاد دنبال تاکسی بگرده و پیگیرش بشه ،پس اگه اون خانوم مداد به کارش میاد حق میدم برش داره ،چون صاحبش هیچ وقت پیدا نمیشه

ما خودمون مغازه خدمات تایپ و تکثیر داشتیم،بعد روزانه حداقل 2،3 تا فلش از مشتری تو مغازه جا میموند ،گاهی صاحبش میومد ذنبالش ولی گاهی هم کسی نمیومد ،ما تا یک ماه فلش را نگه میداشتیم اگه صاحبش میومد دنبالش که هیچ اگه نه میشد مال خودمون ،البته ما هم خیلی هاش را بخشیدیم به اطرافیان و کسیایی که احتیاج داشتن ،دیگه نمیشد دورشون انداخت که ،شما میگی چیکارشون میکردیم؟؟؟

خدایا شکرت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر مراجع را خوندی؟ 😁  اگه اونا میگفتند کپی کن میکردی؟  برام حلال و حرام معنی نمیده. خو ...

خب به هر حال هر کس یه مرجع تقلید داره که تو مواقعی که نمی دونه چی کار کنه از اونا کمک میگیره

کاربر خانم😐😂
ووواییی ولی من اصلا به این دقت نکرده بودم از به بعد حواسم رو جمع می کنم 

موسیقی سنتی زیاد گوش میدم بارها از خود استاد شجریان شنیدم که راضی نیستن بدون تهیه آلبوم ها آثارشون رو گوش بدن. واقعا هم حقشونه 

همین مونده هنرپیشه ها اون دنیا جلومون رو بگیرن بگن شما فیلمای ما رو بی اجازه دیدین😥 البته منم خیلی دیدم قبلاً، خدا ببخشه واقعا، یه بار یکی بهم گفت دیدن فیلمای کپی، هیچ فرقی با بالا رفتن از دیوار خونه یه نفر یا برداشتن جنس از مغازه فروشنده نداره، خیلی ناراحت شدم واقعا تلنگر بود

2728
خیلی آدما توی دنیا هستن که خودکنترلی ندارن، درجه کم و زیاد داره یکی هست مثل همسر شما بدون هیچ تنبیه ...

با اینکه حقوقش کمه ،ولی پسر عمو مادرش مدیر عامل یه شرکت خوب یه کار با حقوق عالی بهش پیشنهاد داد گفت نمیرم چون این عنوان شغلی اصلا ربطی به رشته من نداره اونجا از تخصص من بهره نمیبرن اینجوریم حقوقم حرومه نرفت😕

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

الان همه ي سريال ها تو خود صفحه ي اينستاگرام اون سريال گذاشته ميشه پس دانلودش مشكلي نداره

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
2738
والا واسم مهم هست ولی یه سری چیزا گمونم ربطی به حلال و حرام بودن نداره ،مثلا اون چک را کار درست اینه ...

اینجور مواقع یه چیزی هست به اسم رد مظالم،  که یه مقدار پول رو برای این چیزایی که ناخواسته پیش میاد کنار میذارن میدن به نیازمند. دقیق نمیدونم چه جوریه. من پدر خدابیامرزم آسیابان بود، بعد چیزا رو که آرد میکرد یه پودر و گردش تو هوا پخش میشد یا به دیواره های دستگاه میچسبید یه مقدار در حد گرم از اون چیز کم میشد و بالاخره تو مغازه اش می موند، چون خیلی حساس بود؛ هر سال یه مقدار پول رو بابت این مورد جدا میکرد و به عنوان رد مظالم میداد به نیازمند 

من بچه بودم نصف ی هزار تومن رفتم خرید کردم بعد پوله را لوله کردم نفهمه😯😢😢😢😢 الان روم نمیشه &nb ...

راستش منم بچه بودم یه همچین کاری کردم البته نه اینجوری ولی الان روم نمیشه برم بگم مثلا پانصد تومن ( پانصد هزار نه ها ، پانصد سکه ای ) نمی دونم واقعا باید ببینید نظر مراجع تقلید تون چیه .

کاربر خانم😐😂
والا واسم مهم هست ولی یه سری چیزا گمونم ربطی به حلال و حرام بودن نداره ،مثلا اون چک را کار درست اینه ...

واقعا نمی دونم اما اگه من بودم تا آخر عمرم نگه شون می داشتم تا صاحب ش پیدا بشه . ولی من گفتم چکش نه چک

کاربر خانم😐😂
2706