2752
2734
عنوان

چقدر حلال و حرام براتون مهمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 93 پست
منم یه بار خودکار تو دانشگاه برداشته بودم بعد عذاب وجدان گرفتم .

خخخخ من یه بار یادم رفته بود پاک کن ببرم سر آزمون های آزمایشی بودم دیدم درست نزدیک من یه پاک کن رو زمینه خیلی به کارم اومد ولی برش نداشتم فقط برا همون آزمون استفاده کردم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
من مهمه  ولی ی اتفاقی  افتاد نمیدونم  چطور پرداخت کنم استرس دارم .ی دینی  گردنم ...

من شنیدم کسایی که فوت میشن می تونیم براشون صدقه بدیم دقیق یادم نیست ولی تو کتاب مراجع تقلید فکر کنم بتونی پیدا کنی

کاربر خانم😐😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چیزی ک پیدا میکنیو کاعنات برات گذاشته 

😑😑😑😑😑😑این چیه شمام یاد گرفتید هر چی میشه میندازید گردن کائنات 

شاید اون چک مال یه کسی بوده ک بدجور بهش نیاز داشته بدهکار بوده مریض داشته یا هزارتا چیز دیگه 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
[QUOTE=150732983]بلد نیستی از حرفت دفاع کنی حرف نزن باور کن کسی اینجا نگرانت نمیشه[/QUOTE سعی کن با ...

خدا روشکر در بهتربن وضعیت ممکنه زندگیم هستم

فقط دادم میگردم ببینم کی قمپز در میکنه خفت اش کنم دیگه هر چیزی رو هر جایی به کار نبره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
اینا که گفتی دزدیه  بطور مشخص  یخورده کمرنگ ترش میشه مثل کارمندایی که توی ساعت کاریشون ک ...

آفرین دقیقا، بخدا شوهر من تو یه شرکتی کار میکنه ساعتی حقوق میگیره کارمند رسمی نیست، اوایل کرونا که دور کاری بود ساعت میزدن با اینکه میتونست هر روز رو با سیستم خونه ساعت پر کنه ولی این کارو نمیکرد همون مقداری که واقعا کار میکرد رو میزد، یا الان با این که اینترنت محل کارش سرعتش بالا میگم فیلم دانلود کن این کارو نمیکنه میگه حرومه😶معتقده اگه پول حروم بیاد تو خونه بابت کار حروم خرج میشه

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

امام حسین علیه السلام تو کربلا رو به دشمنانش فرمودند : با من دشمنی میکنید زیرا شکم هایتان از حرام پر شده و بر دلهایتان مهر غفلت خورده

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
من میخوام آهنگ دانلود کنم عذاب وجدان میگیرم، اول چک میکنم ببینم خود خواننده آهنگ رو پخش کرده و اجازه ...

ووواییی ولی من اصلا به این دقت نکرده بودم از به بعد حواسم رو جمع می کنم 

کاربر خانم😐😂
من شنیدم کسایی که فوت میشن می تونیم براشون صدقه بدیم دقیق یادم نیست ولی تو کتاب مراجع تقلید فکر کنم ...

من بچه بودم نصف ی هزار تومن رفتم خرید کردم بعد پوله را لوله کردم نفهمه😯😢😢😢😢

الان روم نمیشه  ب خانواده اش بگم . پس خیرات کنم 

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
خدا روشکر در بهتربن وضعیت ممکنه زندگیم هستم فقط دادم میگردم ببینم کی قمپز در میکنه خفت اش کنم دیگه ...

@نی_نی_یار_شب    

این خانم دعوا دارن مثل اینکه ،

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
حتما هم مثل همه عقیده ها قابل احترامه!!!!! به گفته دوستان!!!! پس اعتراضی نداریم!!

از خوندن نظرات فهمیدم که خیلی از افراد اگه جای اون کله گنده های اختلاس گر بودن بیشتر برمیداشتن چون کائنات بهشون هدیه داده😐😐😐 

اون دوستت چه ادمی بوده فکر نمیکنه اون چک شاید مال یه ادم نیازمند بوده بخدا یاد چندروز پیش شوهرم افت ...

من گفتم چکش (وسیله ای آهنی که ممکن از دسته ی چوبی داشته باشد ، از آن برای کوبیدن میخ نیز استفاده می شود و کار برد های دیگری نیز دارد )

کاربر خانم😐😂
از خوندن نظرات فهمیدم که خیلی از افراد اگه جای اون کله گنده های اختلاس گر بودن بیشتر برمیداشتن چون ک ...

مطمئنی درست ریپلای کردی عزیزم؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
امام حسین علیه السلام تو کربلا رو به دشمنانش فرمودند : با من دشمنی میکنید زیرا شکم هایتان از حرام پر ...

بخدا من به عینه دیدم کسی که شکمش از مال حروم پر بشه حرف حق تو گوشش نمیره

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢