2737
2739
عنوان

چقدر حلال و حرام براتون مهمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 93 پست
خدایی این جمله اینجا کاربرد نداشت کدوم عقیده ای کجای دنیا این کار رو درست میبینه؟ یه چیزی شنیدی فق ...

اب بخورـ.ـ .

چیکار کنیم الان؟؟؟بگم هرکی دزده دست برداره چون تو نی نی سایت امر کردن/؟؟؟.

هرکی کار خودشو بکنه تهش تو قبر،خودش بخوابه

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر مراجع را خوندی؟ 😁 

اگه اونا میگفتند کپی کن میکردی؟ 

برام حلال و حرام معنی نمیده. خوشم نمیاد به اموالی که مال من نیست دست بزنم. مگر با اجازه شخص. 

اینکه دیگران چی میگند هم برام مهم نیس.

2742
واقعا اگه چیزی پیدا کنی حرومه  برداری مثلا پول

فرض کن داری راه میری تو خیابان موبایلت زنگ میزنه بعد که می خوای گوشی تو از کیفت برداری مثلا یه پنجاهی از کیفت می فته یکی هم بعد از رفتن تو برش میداره تو راضی هستی ؟ 

کاربر خانم😐😂
اب بخورـ.ـ . چیکار کنیم الان؟؟؟بگم هرکی دزده دست برداره چون تو نی نی سایت امر کردن/؟؟؟. هرکی کار خ ...

بلد نیستی از حرفت دفاع کنی حرف نزن باور کن کسی اینجا نگرانت نمیشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740
عقیده اختلاسگراست😐

حتما هم مثل همه عقیده ها قابل احترامه!!!!!

به گفته دوستان!!!!

پس اعتراضی نداریم!!

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
ببین میگن چیزی رو پیدا کنی هدیه اس باید براش داری اما من خودم خیلی به حروم اعتقاد دارم  

از کجا میدونی که صاحبش بهت هدیه داده؟! وقتی طرف برمی‌داره یعنی داره می زده! فقط اینجوری صاحب مال رو نمیبینه که داد بزنه آااای دزد

2706