2737
2739
عنوان

چقدر حلال و حرام براتون مهمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 93 پست

مهمه

البته بهش حلال و حروم نمیگم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐 خیلی کلا برام خیلی واجبه حلال حروم

حتی خواهرامم اینجور بار اومدند 

کلا حتی اگه کسی هم چیزی برامون بیاره خواهرام لب نمیزنن آخه چند بار با دوستاشون که بحثشون شده یا همسایه ها با هم دعواشون شده گفتند ان شاء الله هر چی ازم خوردی حرومت باشه دخترا حساس شدن اصلا نمیخورند خودمم حساس

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
هرکس عقاید خودشو داره خب،،،اونا اونجورین

خدایی این جمله اینجا کاربرد نداشت

کدوم عقیده ای کجای دنیا این کار رو درست میبینه؟

یه چیزی شنیدی فقط

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

من مهمه 

ولی ی اتفاقی  افتاد نمیدونم  چطور پرداخت کنم استرس دارم .ی دینی  گردنمه  طرف هم فوت کرده

ب خانواده اش هم نمیتونم  بگم خجالت میکشم .ولی خانواده خودم میدونن

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
2740

خیلی ، البته اینایی که شما گفتی مقیاس بسیار کوچکشه ، ببین اونایی که هزاران هزار میلیارد از پول مردم رو بالا میکشن و یه آبم روش چه وجدانی دارن🤔البته فکر نکنم چیزی بنام وجدان بشناسن🙄

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

من میخوام آهنگ دانلود کنم عذاب وجدان میگیرم، اول چک میکنم ببینم خود خواننده آهنگ رو پخش کرده و اجازه داده یا نه 

بعد میبینم همه دنبال سایتن فیلما رو مجانی دانلود کنن😐

خب اونا به شیوه خودشون زندگی میکنن. شما به شیوه خودتون. هر کس هم مسئول اعمال خودش هست. تمام.

همه اینا یی که گفتی درسته . می دونم به من ربط نداره ولی برام سوال بود . 

کاربر خانم😐😂

اون دوستت چه ادمی بوده فکر نمیکنه اون چک شاید مال یه ادم نیازمند بوده

بخدا یاد چندروز پیش شوهرم افتادم چک صاحب کارش گم میکنه۳۸ تومن بود سریع میره جلو چکو میبنده با کلی داستان دادگاه میفهمن یکی چکو برداشته خواسته نقدش کنه اگر نقد میکرد شوهرم باید کل پول چک رو صاحب کارش پس میداد خداروشکر بخیر گذشت

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2706