2733
2734
عنوان

چقدر حلال و حرام براتون مهمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 93 پست
چیزی ک پیدا میکنیو کاعنات برات گذاشته 

ی بار با دخترم تو خیابون راه می رفتیم ی تراول ۵۰ پیدا کرد.بهش گفتم به نیت صاحبش بندازه صندوق خیرات.دخترم قبول نمی کرد و می گفت کاینات براش فرستاده همین طور که بحث می کردیم دیدم ی خانم هراسون چشم به زمین دنبال چیزیه،ازش پرسیدم چیزی گم کردی گفت ی تراول و .....‌.

پس عزیزم  اگر چیزی پیدا کردی بر ندار شاید صاحبش بیاد دنبالش برش داره

خوش حال شدم تنها نیستم تو این عقاید 

ان‌شاءالله خدا کمک کنه هیچ وقت حق کسی رو خواسته یا ناخواسته ضایع نکنیم . واقعا مرز زیر پا گذاشتن حق الناس خیلی وقتا از مو باریک تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمی دونم اما اگه من بودم تا آخر عمرم نگه شون می داشتم تا صاحب ش پیدا بشه . ولی من گفتم چکش نه ...

تعدادشان خیلی زیاده گلم میگم که روزی 3،2 تا فلش میمونه تو مغازه ،خب کجا جمعشون کنیم ،همیشه یه جعبه پراز فلش جدیدا زیر میزه اگه کسی میاد دنبال فلش از تو اونا میگردیم دنبالش

پیش اومده گوشی و لپ تاپ هم جا گذاشتن ،کیف پول ،عینک دودی ،همه را اومدن بردن الحمدالله صاحباشون

ولی یه عینک دودی بود یکسالم تو مغازه موند کسی نیومد دنبالش ،من برش داشتم واسه خودم ،خب حیف بود

خدایا شکرت   
تو صفحه رسمی که مال خود سریال هست من تا حالا ندیدم بذارن!

چك كنيد هست

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
2728