2733
2734
عنوان

امشب هر کسی دعا کنه اجابت میشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 126 پست
میشه برا منم دعا کنید؟

اره چرا نشه خانومی ایشالاااا حاجت روا بشی ب حق فاطمه زهرا

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاء الله همه حاجت روا بشن اللهی ازدواج و خوشبختی خواهرم    

من از خدا واست عاقبت بخیری خودت و خواهرتو عزیزات رو میخوام شما هم واسه حاجت من یه صلوات مهمونم کن . انشالله ارزو هات برآورده شن

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰

عزیزم واستون صلوات فرستادم

خواهش میکنم برای منم دعا کنید التماستون میکنم 

من رو سیاهم پیش امام حسین و حضرت عباس (ع)

شما بهشون بگید منو گناهکارو ببخشن و آرزوهامو امضا کنن

خواهش میونم ازتون برای منم دعا کنید

2742

اللهم صلی علی محمد وآل محمد

ان شاء الله حاجت روابشید

امروز خیلی دلم گرفته بود برای حاجتم دعا کنید از ته ته دلتون 😢😢😢😢

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
بیا امشب خودمون این شبو بکینم شب آرزو یه امشبو چشماتو ببند و از ته قلبت از خدات بخوا این چیزیو ک تو ...

انشالله هرجوری ک به صلاحته حاجتت براورده بشه عزیزم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
واسه خوشبختیم و چیزی که تو دلمه😍💖

ایشالاااا حاجت روا بشی یه صلواتم منو مهمون کن...⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

انشالله هرجوری ک به صلاحته حاجتت براورده بشه عزیزم

قربونت برم من عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2740

دوستان خیلی  التماس دعا

خودم گیجم  نمیدونم برای کدوم گرفتاریم دعا کنم برای سلامتی مامانم یا بابام برای بچه دار شدن  خواهرم یا خودم 

ازدواج خواهرم یا برادرم 

کار همسرم یا دامادمون 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
عزیزم واستون صلوات فرستادم خواهش میکنم برای منم دعا کنید التماستون میکنم  من رو سیاهم پیش اما ...

با این حرفت اشکم ریخت ... ایشالله خدا دیت خالی ردت نکنه خواهر خوشگلم ... تو هم واسه حاحت دل منه بی کس یه صلوات بغرست

الان حدیث کساء میخوام بخونم به یاد همتون هستم ان شاءالله به خواسته های قلبیتون برسین دوستان🌹🌹🌹🤲

لطفا برای سلامتی من وخانواده ام هم دعا کنید.حاجت روا بشید

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
من از خدا واست عاقبت بخیری خودت و خواهرتو عزیزات رو میخوام شما هم واسه حاجت من یه صلوات مهمونم کن . ...

ممنونم از ارزوی قشنگتون ان شاء الله حاجت روا بشین برای حاجتتون صلوات و ایت الکرسی میخونم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
لطفا برای سلامتی من وخانواده ام هم دعا کنید.حاجت روا بشید

امیدوارم ب خدا که همیشه سالم باشی و سایه خانوادت روسرت باشه

2706