2737
2734
عنوان

امشب هر کسی دعا کنه اجابت میشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شا الله همه جوونا ازدواج خوب نصیبشون بشه  اللهم صل علی محمد و آل محمد

انشاالله . هرچند قسمت من نشد 😔😔😔😭😭😭

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
عزیزم بسپر به خداانشاالله حل میشه خودت رو نگران نکن  واست دعامیکنم 😘😘😘😘

مرسی گلم منم دعامیکنم برات😘❤

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
2728

این سه چهارمین بار ک. دارن میگن امشب شب معراج 

😂 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

برا من دعا کنید همه دعاهام مستجاب بش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
منو دعاکن

دعات میکنم فاطمه خانم شما هم واسه اجابت آرزوی من یه صلوات بفرست 

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
2740

واسه خوشبختیم و چیزی که تو دلمه😍💖

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

خواهش میکنم دوستان برای منم دعا کنید تا یک هفته دیگه مشکلم حل بشه.آرامش از خونمون رفته.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
این سه چهارمین بار ک. دارن میگن امشب شب معراج  😂

عزیزم؟من اولین بارمه که همچین تاپیکی میزنم ... بخدا دلم روشنه... فک کن یه درصد امشب شب آرزو باشه ... میشه ارزو کنی واسه خودت و بر آورده ضدن ارزوی ما؟ منم واست دعا میکنم

2706