2737
2739
عنوان

دکتر پوست خوب تو شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟

359 بازدید | 6 پست

سلام به همه دوستان عزیزم 

کدبانوهای با انرژی ، من 46 سالمه دنبال یه متخصص پوست خوب می گردم برای درمان ریزش و نازکی موی سر و همچنین بوتاکس و از بین بردن خط اخم و چروکهای ناحیه چانه . 

لطفا راهنمایی کنید . 

سلام دکتر نسرین صاکی خوبن برای مو.برای بوتاکس دیدم مراجعه زیاد دارن اما کارشونو ندیدم.

همشهری شمام دکتر غدد خوب ک زود نوبت بده میشناسید ب من بگید؟ آخر بارداریم قندم زده بالا دکتر خوبم نوبت پیدانمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دکتر نسرین صاکی خوبن برای مو.برای بوتاکس دیدم مراجعه زیاد دارن اما کارشونو ندیدم. همشهری شمام ...

سلام عزیزم 

ممنون از راهنمایی شما 

والا دکتر غد زیاد سراغ دارم ولی وقتاشون شش ماهه هست مثل دکتر مروج ، دکتر کرمی زاده 

ولی یه دکتر می شناسم که دکتر دیابت خواهرم در زمان بارداری بوده ازش راضی بود 

آدرس:

شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه اول

تلفن:07132301447

صبح زنگ بزنید برای همون روز وقت می ده .یا عصر زنگ بزنید برای فردا صبح وقت می ده مطبشم شلوغه معمولا . 

البته خودتون زنگ بزنید شاید شرایط وقت دادنش الان عوض شده باشه . 

ایشالله به سلامتی دنیاش بیارید . 

شما خودتون برای ریزش مو پیش نسرین صاکی رفتید ؟؟؟

2731
سلام عزیزم  ممنون از راهنمایی شما  والا دکتر غد زیاد سراغ دارم ولی وقتاشون شش ماهه هست م ...

اسمش اسدلله حبیب هست دکتر خیلی خوبیه 

متخصص غدد و فوق تخصص رشد و متابولیسم هست . 

سلام عزیزم  ممنون از راهنمایی شما  والا دکتر غد زیاد سراغ دارم ولی وقتاشون شش ماهه هست م ...

ممنون عزیزم دکتر غدد هم پیداکردم رفتم خداروشکر.ساعت12شب نوبتم شد اما دکترخوبی بود خداروشکر.

آره عزیزم پیش دکتر صاکی تو بیمارستان اردیبهشت رفتم بنظرم خوب بود.هم برا ریزش بعد زایمان بود هم اگزما داشتم خوب شد