2410
2553
عنوان

امشب هر کسی دعا کنه اجابت میشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 126 پست

امشب شب آرزو هست من مطمعنم ... امیدوارم دست خاای خدا ردتون نکنه ... فدای حضورتون بشم که با دلای پاکتون دلمو روشن کردین

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
میگن همه چیت سالمه نمیدونیم علت چیه  بخدا که از دست بشر خارجه به دست اون بالایی درست میشه که ن ...

نگو اینجوری... چرا بیمارستانی عزیزم؟ خدا خودش کمکت کنه ب حق همین شب عزیز

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن همه چیت سالمه نمیدونیم علت چیه  بخدا که از دست بشر خارجه به دست اون بالایی درست میشه که ن ...

درست میشه نگران نشو که برات خوب نیست برات امن یجیب میخونم امیدوارم زود خوب بشی مامان جون🤩

2720
اهان وای مخالفت خانواده مهمه نیست به نظرم😔ماقهریم خیلی وقته دلم داره کنده میشه😔😭ماام ی مشکلی بینم ...

مادعوازیادکردیم ولی تاحالاقهرنبودیم 

البته بماندکه من خیلی سمجم اینقدرزنگ میزنم ک جواب بده .😅😅😅

چرا خدا منو خوب نمیکنه دوساله دارم میمیرم از سرگیجه

واست دعا میکنم خدایا ینی میشه امشب دستت خالی بر نگرده؟ 😔 امیدوارم خدا سلامتیتو برگردونه

منم یبار اینو دیدم

ولی فکر کنم راست نیست

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2714
مادعوازیادکردیم ولی تاحالاقهرنبودیم  البته بماندکه من خیلی سمجم اینقدرزنگ میزنم ک جواب بده .😅 ...

😔ماام هم دعوا هم قهرزیادداشتیم ینی دعوازیادبینمون بود وهیچ وقت طولانی قهرنبودیم این بارطولانی شد😔خداخودش مشکلاته همه رو حل کنه منم خیلی مشکل دارم😞

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
خدا صداتو بشنوه صدای منو نمیشنوه

عزیززززم نگو اینجوری شاید تو عزیز تر از هر کسی باشی واسه خدا

الان حدیث کساء میخوام بخونم به یاد همتون هستم ان شاءالله به خواسته های قلبیتون برسین دوستان🌹🌹🌹🤲

وای مرسی عزیزم دستت درد نکنه فدات بشم من

منم یبار اینو دیدم ولی فکر کنم راست نیست

بیا امشب خودمون این شبو بکینم شب آرزو یه امشبو چشماتو ببند و از ته قلبت از خدات بخوا این چیزیو ک تو دلته . باشه عزیزم؟😔💔

2706