2733
2734
از شوهرت جدا نشو تو که میگی شوهرتو دوس نداری ونمیخوایش اونم که اصلا خونه نیست  همینجوریشم انگ ...

چه جالب گفتی

اما جاش نیستیم نمیدونیم‌ دقیقا چه شرایطی داره

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیگفتی طلاقتو میگرفتی وقتی مستقل شدی میگفتی

الانم ک طلتق نگرفتم فقط شوهرم نیس و اون میخاد هرشب یا برم اونجا یا خودشون بیان خونم 

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
کردم

خب چی گف

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
2742
مهریه ت چقدره؟ میتونی بگیری؟ به مامانت چرا گزارش میدی؟ بگرد یه وکیل خوب پیدا کن اگه از تصمیمت مطمنی ...

اخه الان مهریه هر چی باشه

نقد که نمیدنبهش

تا ۱۱۰ تاش رو قسط بندی میکنن

ماهی دو سه ماهی ربع سکه

با ماهی چند واقعا میشه زندگی کردی!؟!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

عادت می‌کنه اگه تصمیمت اینه و بهترین راهه برات مقاومت کن بعد یه مدت کوتاه میان

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2740
اشتباهات همينه ديگه توكه هنوز طلاق نگرفتي راجع به بعدش با مادرت كه حساسه صحبت نكن.بگو باشه ميام خون ...

تو یه شهریم شهرمونم کوچیکه هرچی دور بشم بازم میان

خونه اجاره نمیکنم

حونه شوهرمو میگیرم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
معلمم الان ک تعطیلم ولی میدادم ب مامانم میخاستم گ از انسال بذارم مهد شاید

خوب به مادرت احتیاج داری. اگه مهدها به خاطر کرونا تعطیل بشن چه میکنی. زندگی بعد طلاق خیلی سخته. مگه دادگاه به این راحتی طلاق میده. من وکالت طلاق گرفتم با بخشیدن همه چیز. حضانت بچه رو بعد هفت هم ندارم. طلاق نگیر اگه میتونی

چه جالب گفتی اما جاش نیستیم نمیدونیم‌ دقیقا چه شرایطی داره

اخه رفتارای شوهرش

احتمال زیاد با تغییر رفتار خودش حل بشه

واقعیت اینه الان توی این وضع زمانی که مرد نمیتونه خرج زندگی رو بده، دور از جون همه خانوما چطوری از راه سالم خرج زندگی بده!؟ بدون کمک پدر و حمایت مادر و خانوادش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706