2733
2739

وقتی سر کاری بچه رو چه کار میکنی؟

منم جدا شدم. بچم سه سالشه. مادرم نگهش میدارم. مستقل دارم زندگی میکنم. البته مادر من به طلاقم راضی بود. فقط خواستم بدونم بچه رو به کی میدی وقتی سر کاری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرم هیچی نمیگه خودش ولی گقتی ادا اصولای مادرمو میبینه میگه حزفشو گوش کن سکته نکنه

😕مشکلت با شوهرت چیه؟اینکه شبا نمیاد خونه؟

حالا هم فکر کن مستقلی وقتی میگی ۲ ساعت میاد خونه خب ۲ ساعت تحملش کن بعد که میره. مادرت یه جورایی راست میگه دهن مردمو نمیشه بست پشت سرت همه جور حرفی در میارن. ولی باز خود دانی

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
خوب شوهری که اصلا نیست خیلی خوبه ک الانم فک کن طلاق گرفتی کاهی ی مستاجر میاد خونت زندگی کنه

کارش  یکی دوماه بیشتر نیس

بعدم این نشد زندگی ک

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2731

بنظرم جدا شو و نزدیک حونه مادرت خونه بگیر و شاغل شو، مامانتم باید قبول کنه

اینم بدون دختر طلاق گرفته برگرده خونه پدر دیگه ارج قبلو نداره، نه اینکه پدرو مادر خدای نکرده بدی کنن نه...گاهی  از محبت زیادشون دلگیر میشی.... تو ب مدل زندگی خودت عادت کردی و دیگه نمیتونی با مدل زندگی اونا کنار بیای

مادرتم ی مدت داد و بیداد میکنه، ی مدت صبوری کن

فقط تو خونه مامانت نرو ک در اومدنش سخت تر از الانه

وقتی سر کاری بچه رو چه کار میکنی؟ منم جدا شدم. بچم سه سالشه. مادرم نگهش میدارم. مستقل دارم زندگی می ...

معلمم الان ک تعطیلم ولی میدادم ب مامانم میخاستم گ از انسال بذارم مهد شاید

2740

مهریه ت چقدره؟ میتونی بگیری؟

به مامانت چرا گزارش میدی؟ بگرد یه وکیل خوب پیدا کن اگه از تصمیمت مطمنی فقط 

و با توجه به شرایط زندگیت که خودت فقط میدونی،ببین میتونی با شرایط بعد طلاق راحت با بچت زندگی کنی یا نه

ایراد شوهرت چیه ؟؟؟؟

اخلاق نداره

پشت سرم با هرغریبه ای حرف میزنه

ب بچه محبت نمیکنه پدری نمیکنه

هیچ وقت پشتم نیست

بددهنه فحش میده

شکاکه

خیلیه بخام بگم

کارش  یکی دوماه بیشتر نیس بعدم این نشد زندگی ک

بعد طلاقم اوضاع بهتری در پیش نیست عزیزم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اخلاق نداره پشت سرم با هرغریبه ای حرف میزنه ب بچه محبت نمیکنه پدری نمیکنه هیچ وقت پشتم نیست بدده ...

بهترین راه طلاق

ولی با یه مشاور صحبت کن

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
مهریه ت چقدره؟ میتونی بگیری؟ به مامانت چرا گزارش میدی؟ بگرد یه وکیل خوب پیدا کن اگه از تصمیمت مطمنی ...

مهریه نصف خونه

یه زمین

110 سکه

میخام کل خونه و حضانت بچه و نفقه بچه رو بگیرم بقیشو ببخشم

2706