2733
2739
بنظرت شما طرز فکرت درسته!؟!     چند سالته!؟ از سختی زندگی چی میدونی!؟  دیروز رفتم ...

من ۳۹سالمه محض اطلاع ۲۱ساله متاهلم مطمئنن ازتوبیشترتجربه زندگی دارم بچه حان!!!

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی

البته سن دلیل بلوغ عقل نیست

اینو توی نی نی سایت فهمیدم

ریپلای نکن

تمام

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت شما طرز فکرت درسته!؟!     چند سالته!؟ از سختی زندگی چی میدونی!؟  دیروز رفتم ...

چون شماتوانایی زندگی تنهارونداری دلیل نمیشه به دیگران تعمیمش داد.مخارج زندگی کمرشکنه.تعجبم چراسایت پرشده ازبچه ها و.....

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی

ببین دوست گلم 

من قشنگ درکت میکنم چی میگی مادر منم همینطوره تقریبا

اما اول ببین جدا شی میتونی جایی اجاره کنی و خرج خورد و خوراک و اجاره و ....بدی عالیه جدا شو برو پیزندگیت 

ایشالا یکی پیدا میشه بتونه واقعی بهت محبت کنه و طعم خوشبختی رو بچشی 

اصلا هم با مادرت کاری نداشته باش 

چند بار مگه میخوایی زندکی کنی

بری پیش مادرت رفتارش با تو  رو که قبلا داشت بعدا با دخترت تکرار میکنه به هیچ وجه نرو 

اما اگه پول و اینا نداری کم کم جمع کن بعد جدا شو 

2728
البته سن دلیل بلوغ عقل نیست اینو توی نی نی سایت فهمیدم ریپلای نکن تمام

بلوغ عقلانی شماکاملامشهودومشخصه خواهرم روانشناسه اگه دوست داشتی درخواست بده برای مشاوره.  

منم سی و هشت سالمه. طلاق نگرفتی ببینی زندگی بعد طلاق چقدر سخته. اصلا خود طلاق گرفتن با قوانین این خراب شده چقدر سخته. 

بله من شاغلم

اگه كارمند دولتي و حقوق ثابت داري خوب باز سختيش كمتره

ولي به خاطر فرزندت برو مشاوره

شوهرتم ببر

دخترا خيلي به پدر نياز دارن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

برای اطلاع از حقوق قانونی خود برای طلاق و مهریه و .....

از مشاوره متخصص حقوقی رایگان کمک بگیر.ادرسش اینه.

https://www.ninisite.com/user/discussion/e77b85fd-6890-496b-9ec6-fb658d2eb88c/negar۳۴

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج