2733
2739
آفرین خوب اراده ای داشتی برا طلاق .منم خیلی خیلی دوست دارم طلاق بگیرم 

اراده نداشتم وگرنه چندسال قبل گرفته بودم الانم خداکنه بتونگ و با این کارای مامانم پشیمون نشم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه شوهرتم خونه رو داد به تو بعدشم تو ديگه الان بالغى بچه دارى اختيارت دست خودته زندگى توئه هيچ كس ...

قانون خونه رو از مرده نمیگیره

بده به زن

مگه اینکه مال اضافی داشته باشه مرد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2742
پس احساس خودش چی مگه خودش ادم نیس

وقتی شوهرش نیست انگار طلاق گرفته چه فرقی داره فقط اسمی تو شناسنامشه

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

وای اعصابم خوردشدمگه بچه ای .اصلابه اداهای مامانت توجه نکن.مشخصه هم بددله هم شکاک
.تویه زن بالغ وعاقلی دلیلی نداره به هیچ کس حساب پس بدی.اگه الان وابدی فردااختیارتربیت دخترتم نداری.بااحترام جلوش بایست وبگواین زندگی من ودخترمه .تمام.یمدت شایدقهرکنه ولی بعدعادی میشه.اگه بری بیچاره میشی.تویه معلمی اول بایدبرای زندگی خودت الگوباشی

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی
پس احساس خودش چی مگه خودش ادم نیس

احساس!

بنظرت این حرفا مال خارج کشور نیست!؟

وقتی خرج زندگی نداشته، 

از قدیم گفتن فقر از پنجره میاد

عشق از درزای در میره

اگههرم مازلو رو خونده باشی عشق و این چیزا نیاز ثانویه هست

آیا میتونه این خانوم نیاز اولیه خودشو تامین کنه!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2740
احساس! بنظرت این حرفا مال خارج کشور نیست!؟ وقتی خرج زندگی نداشته،  از قدیم گفتن فقر از پنجره ...

میکه میتونم 

اینم ادم دلش دلخوشی بگو بخند نیخواد محبت میخواد تکیه گاه میخواد 

اسی اینجابعضیاتفکرات مادرتودارن.گوش نکن بافکرومشورت جلوبرو.

بنظرت شما طرز فکرت درسته!؟!  

چند سالته!؟

از سختی زندگی چی میدونی!؟ 

دیروز رفتم خرید ی کم نخود لوبیا و میوه و شوینده خریدم شد ۷۰۰ تومن!

زن تنها با ی بچه میتونه زندگی کنه!؟

عزیزم میگه شاغلم

مگه اینکه کارمند رسمی باشه

وگرنه وااقعا سخته

2706