2752
2734
عنوان

این پسر حق داره اینکارو کنه یا نه؟

189 بازدید | 29 پست

پسری که یک سال و خورده ای با دختر حرف بزنه از اولم به نیت ازدواج حرف بزنن درصورتی که همو ببینن خوششون بیاد و یه مدتم به عنوان شناخت حرف بزنن

و تو این مدت ۷ماهش مجازی بوده بعد از ۷ ماه همو دیدن وحضوری پسندیدن فقط مثلا از سه ماه دوبار بحثای کوچیک کنن اونم غیرعمدی پسره مقصره باعث میشه دختر بحث کنه،، همه بحث دارن تو رابطه،،

بعد دیگه زودم آشتی کنن و باهمم خوب باشن بعدش و  حتی پسره از اول گفته جنسی هم باشه تا یه حدی و از رو علاقس

و همیشم گفته ما بحث نداریم هروقت دختره گفته تازه این کمرنگش میکرده

حالا بعد این همه مدت اگه پسره موقع جدی شدن بیاد بگه ما بحث داریم یعنی مثلا بحثای گذشته که حل شده رو و همه دارنو پیش بکشه یا بگه که من میتونم برم با یکی دیگه آشنا بشم چون مثلا بحث داشتیم قبلا،،

این پسر اصلا اینطور حقی داره؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این طور حقی داره چون هیچ چیز رسمی و کاغذی نشده بین تون

اشتباه از شما بوده اگر از لحاظ جنسی باهاش بودی

پس چرا میگن ازدواج سفید اشتباهه چون بعد ۵ تا بچه هم طرف میتونه بزاره بره بدون هیچ تعهدی

دقیقا دوستی هم همینه حالا به هر نیتی

2731
نمیشه دختر بمونی؟ اون قسمتتو میخوای چیکار کنی؟

دست خودم نیس ک

اختلالم توسط پزشکی قانونی تایید شده

از دوران بلوغ گرایش عاطفی و ... به دخترا داشتم و در حال حاضر دیگ زندگی یا این جسم برام ممکن نیس

خب عمل میکنم دیگ از گوشت ران یا باسن یا ساعد دست آلت تناسلی مردانه درست میکنن و پیوند میزنن

ریش و سبیل و صدا هم ک با هورمون تراپی اوکی میشه

بقیه اندام دخترانه هم تخلیه میشن

دست خودم نیس ک اختلالم توسط پزشکی قانونی تایید شده از دوران بلوغ گرایش عاطفی و ... به دخترا ...

آها

ببین این اگه بهونش باشه پس چرا خودش گفت اول که هدف دارم ولی بعد همو دیدیم همه چی خوب بود بحث قبلیو گفتط؟؟

2706