1822
1823
عنوان

بیاید دُررين قربونتون بره ♥️

12014 بازدید | 1718 پست

خدايى بعضى هاتون خيلى خوبين🥰عزيز دليد🌹

اخر هفته عقدمه بگين براتون دعا كنم🥰

خودم محتاج دعا هيتم هنوز ميدونم چ حس خوبى داره

Nobodydieda virginlifeFuc*kedeveryone  
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

درین عکستو الان بذار😁

مارو دور ننداز ما اونقدام بدرد نخور نیسیم😪😂کاربری سابقم یک_عدد_فاطی بود ولی خب ترکید نمیدووونم چرا🤥خودم دوتا خط داشتم یکیشو خودم گفتم تعلیق کنن یکیش خودش تعلیق شد این دیگه خط مامانمه با مامانم کاری نداشته باشین😂ولی خب من بازم اووومدم در خدمت دوستااان،تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😂با لایک هم مشکلی ندارم تا دلتون میخواد لایک کنین ولی حداقل ریپلی هم کنین نامردا):😂عههه میخواسم اسم کاربریمو بذارم یک عدد پیشی ولی یادم رفت😂گربه از یک کیلومتریم رد بشه جیییغ میزنما ولی همه چیم گربس😐😂اگه با نظرم مخالفی مودبانه بیان کن مودبانه تر از خودت جواب میدم دعوا نداریم ک گلم😊

عهههههه😍😍😍

مبارکه عزیزم😘🥰😍

⛔⛔⛔دیگ امضا احساسی تمومه تموم⛔⛔⛔                   از خود انسانیت به جا بگذارید نه انسان،تولید مثل را هر جانوری بلد است...                                                                                      از شکست نترسید،از این بترسید که سال آینده همین جایی باشید که امروز هستید...[آل پاچینو]
1841

انشالله بسلامتی خوشبخت بشی😍

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب پسرم و نی نی خانوم تو دلیم باش 😍           اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁
1826

انشالله خوشبخت و سعادتمند بشی عزیزم ❤

و هر روزت شادتر و زیباتر از روز قبلت باشه

💙گروه ابی 💙 قد :۱۶۷ وزن اول : ۷۸ وزن هدف : ۶۰  وزن فعلی : ۶۸ همراه گروه بامداد خمار عزیز                  💚موفقیت یک قدم بزرگ در اینده دور نیست بلکه یک قدم کوچیک است که همین لحظه برمیداری💚

خوشبخت بشی گلم❤

خیلی محتاج دعام🙏😘

اعتراف میکنم😐😕 بچه که بودم هر موقع حواسشون نبود جلو من حرف زشتی میزدن میگفتن “فرانسوی حرف زدیم”.خلاصه اینطوری بود ک تو دبستان معلممون پرسید کسی زبون دیگه ای بجز فارسی بلده؟ منم هرچی کلمه فرانسوی بلد بودم گفتم😂

ای جان

مبارکه خوشبخت بشی الهی

برای من و عشقم دعا کن ب ارزوهای تو دلم ک برا دوتامون دارم برسم❤❤ عاطی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدایی که زود از بنده‌ات خشنود می‌شوی، بیامرز آن را که جز دعا چیزی ندارد، همانا تو هرچه بخواهی انجام می‌دهی، ای آن‌که نامش دوا و یادش شفا و طاعتش توانگری است، رحم کن به کسی که سرمایه‌اش امید و سازوبرگش اشک‌ریزان است،
1839