2737
2739
عنوان

دوست دارم شوهرم هرچه زودتر بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 13022 بازدید | 146 پست
چه راحت راه وروش میدین برای مرگ یک انسان

چی بگن خو😂اینا نمک تاپیک به حساب میاد حساس نباش

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
چرا اینقد پست 😳😳😳😳

اصلا یکذره علاقه ای بمن نداره زوری موندم تو این زندگی 

زاییدم ی شاخه گل نگرف برام 

تولدام هیچی نمیگیره روز زن

فقطم برامن اینطوریه واسه دیگران هم کادو تولد میده هم روز مادرو ب مادرش تبریک میگه

منم نمیخام جدا شم یعنس اصلا نمیشه تواین دنیا خددتو بی سرپرست کنی فرهنگشو نداریم

پشتوانه نی 

پدرم مرده

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای موهیتا جون دقیقا میخواستم بنویسم مرسی که نوشتی عزیزم تونستی باردار بشی ؟؟

عزیزم نه دیگه بی خیالش شدم

واسه فرزندخوانده اقدام کردم احتمالا دو سه سالی طول بکشه ولی خیلی ذوق دارم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
خخخخ احتمالا اولیش غلطه     اون موقع که درسخون بودم مثل روح بودم دریغ از یه رژلب   & ...

دصیقا پسر منم سال کنکورش شبیه عمو قناد شده بود قبول که شد الان از لولو به هلو تبدیل شده اینقد که به خودش میرسه لعنتی

2740

دعای علقمه برای نابودی دشمن هستش ولی افسوس که به اذن احتیاج داره من میخونم نیت شوهرم وخانواده اش البته اینم بگم شوهرمن یه آشغال به تمام معنی هست حدود یکسال ویکماهه ماازهم جداهستیم واصلن دوست ندارم برم پیشش 

حالا برای دعای علمه یه پیشنهاد بود که دادم 

عزیزم نه دیگه بی خیالش شدم واسه فرزندخوانده اقدام کردم احتمالا دو سه سالی طول بکشه ولی خیلی ذوق دار ...

الهی اخی عزیزم خارجی میاری!؟دختر یا پسر ؟وذی که چقد خوشحال شدم خدا هم پسرتو هم اون کوچولوی در حال اومدنو حفظ کنه 

فکر نمیکنم کسی به اندازه این احمق زنشو اذیت کنه اصلا بهم توجه نمیکنه همش ۲۴ ساعت سرش تو گوشیه مشاور رفتیم هرکاری کردیم درست نشد که نشد به قول شما از خانوادشه چون پدرشم خیلی آدم مزخرفیه ولی الان نمیتونم جداشم خیلی فکر کردم اما پدر مادرم مخالفن میگن آبرومون میره میترسم دورازجونشون یه چیزیشون بشه

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
منم دیشب با شوهرم دعوام شد باند شد یکی زد پس کله ام. ای دردم گرفت بچه داشتم خواب میکردم رو تخت بچه ر ...

دقیقا شوهر منم اسنطو نبود ی سریع ک قهر کردیم رفت خونه مادرش دیگ زندگی من خراب شد موصوع یسال پیشه

وای نگو منم شوهرم بزنتم منم میزنمش دست خودم نیست😂 مث ی زن از دستم کتک میخوره

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706