2737
2734
عنوان

دوست دارم شوهرم هرچه زودتر بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 12867 بازدید | 146 پست
شوهرت هرچی که هست و نیست خودت انتخابش کردی الان بیست و سه سالته یه بچه دو ساله هم داری!!!! من بیست و ...

عزیزم من خودم دوست نداشتم اصلا هم برای ازدواج آماده نبودم خودم هم انتخابش نکردم پدر مادرم گفتن آدمای خوبی هستن اونام هیچی نمیدونستن بعدا آشکار شد چی هستن

ما کوچیکا خدامون بزرگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاملا درسته

ترک ها جز خودشون هیچ کس و قبول ندارن از قدیم هم گفتن زن ترک بگیرین ولی مرد ترک اصلا خوب نیست مرد ترک فقط باید بره از توی خودشون زن بگیره 

تا گفتی چی به چیه من حدس زدم ۹۰ درصد اینا ترک هستن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2740
میخوام به صرف موهیتو نعناع د عوتش کنم اگه قبول کنه😂

بیا مهمون خودم باش خوشمزه شوخ نازنازی خودم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ترک ها جز خودشون هیچ کس و قبول ندارن از قدیم هم گفتن زن ترک بگیرین ولی مرد ترک اصلا خوب نیست مرد ترک ...

اخ که حرف درست وحسابی زدی

منم با یکی از اینهادارم زندگی میکنم جز خودشون کسی دیگه رو قبول ندارن باور کن تو ۱۲ ماه سال ۱۱ ماهشو دعوا داریم

منم دیشب با شوهرم دعوام شد باند شد یکی زد پس کله ام. ای دردم گرفت بچه داشتم خواب میکردم رو تخت بچه ر ...

ذاتش خرابه بابا کسی که انسانیت داشتهدباظه خانوادشو اذیت نمیکنه.شوهرمنکه ازخانوادش دوره چرا زندگی رو‌برامون حروم کرده.این آدما باید زودتر بمیرن تا ماهم بتونیم زندگی کنیم