2733
2739
عنوان

دوست دارم شوهرم هرچه زودتر بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 13024 بازدید | 146 پست
فکر میکنم همیشه بله ولی هیچ وقت کاری نکردم اگه یه کار خونگی و اینترنتی هم باشه خوب میشه

سنت خیلی کمه عزیزم احتمالا خیلی وقت نباشه ازدواج کردید پس چرا اینقدر حرمتها و علاقه از بین رفته؟

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سنت خیلی کمه عزیزم احتمالا خیلی وقت نباشه ازدواج کردید پس چرا اینقدر حرمتها و علاقه از بین رفته؟

هفت ساله ازدواج کردم سن ۱۶ سالگی اونم مامان و بابام دادن آخه میدونین همه میگفتن خیلی آدم های خوبین اینجورین اونجورین مامانم ایناهم وسوسه شدن

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
هفت ساله ازدواج کردم سن ۱۶ سالگی اونم مامان و بابام دادن آخه میدونین همه میگفتن خیلی آدم های خوبین ا ...

۱۱ سال هم اختلاف سنی داریم

کلا این خانواده یجوری ان که میگن حرف حرف ما باشه نباید چون و چرا بیاری تو حرفشون برا همین اختلاف پیش اومده

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
2731
۱۱ سال هم اختلاف سنی داریم کلا این خانواده یجوری ان که میگن حرف حرف ما باشه نباید چون و چرا بیاری ت ...

حسم‌میگه ترک هستن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
هفت ساله ازدواج کردم سن ۱۶ سالگی اونم مامان و بابام دادن آخه میدونین همه میگفتن خیلی آدم های خوبین ا ...

کاملا درکت میکنم ، بهت پیشنهاد میکنم تا جایی که میشه حرمتهارو‌ حفظ کنید 

اگر قابل تغییر هست اول از خودت بعد از ایشون شروع کن ، چون در حال حاضر شرایط جدایی نیست پس بهترین کار اصلاح رابطه اس ‌

هر مردی غلق خاص خودشو‌ داره سعی کن متوجه بشی غلق همسرت چیه تا بتونی تو دست خودت داشته باشیش

شوهرت هرچی که هست و نیست خودت انتخابش کردی الان بیست و سه سالته یه بچه دو ساله هم داری!!!! من بیست و سه سالگی هنوز داشتم دانشگاه میرفتم و دنبال دیوونه بازی بودم چرا خب زود ازدواج کردی که الان آرزوی مرگ شوهرتو داشته باشی! اون موقع دلت شوهر میخواست الان بمیره؟!

شوهرت هرچی که هست و نیست خودت انتخابش کردی الان بیست و سه سالته یه بچه دو ساله هم داری!!!! من بیست و ...

الان موقع سرزنش نیست استارتر هم گفت خانواده اش اینکارو کردن خودش مقصر این ازدواج نیست بهتره برای ارامشش دعا کنیم 

2740
چقدر من از دست شوهر تو حرص خوردم خیلی بدذات و بیرحمه خدا کنه واسه بچه تون پدر خوبی باشه فقط   ...

همین الان پاشدم خبر مرگش مرخصیه 

اومدم بهش گفتم بچه رو بگیر من میرم تا مرکز مادران شیرده   اخه ی سینم ندادم بچه الان شیرش خ کمه بعدازنظر طاهر هم ی سینم بزرگه یکی کوچکه

کلیدارو از دست من گرف گف من خودم میخام برم بیرون هرچی گفتم میرم زود برمیگردم گف خودم میخام برم بیرون

خییییییییلی حسوده اصلا مثل اینکه میخاد ی کاری کنه من از ریختو قیافه بیفتم بعد بره بگه اندام نداشت هیکل نداشت ک ولش کردم این حالتیه ریدم ب گور هفت جدش 

بقران اینقد حرصم میده بچه شیری

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
همین الان پاشدم خبر مرگش مرخصیه  اومدم بهش گفتم بچه رو بگیر من میرم تا مرکز مادران شیرده   ...

طه کلید دیگه بساز بچه رو بردار برو 😒چه زود تسلیم میشین!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
کاملا درکت میکنم ، بهت پیشنهاد میکنم تا جایی که میشه حرمتهارو‌ حفظ کنید  اگر قابل تغییر هست ...

من چکتر کنم شوهرم تصلا حرمت ه نمیداره ی حرفای زشت رکیک میزنه منم ی مدت جواب بی حرمتیاشو نمیدادم اما الان دیگ بدیدم هرچی بگه یکی میزارم روش میگم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
من چکتر کنم شوهرم تصلا حرمت ه نمیداره ی حرفای زشت رکیک میزنه منم ی مدت جواب بی حرمتیاشو نمیدادم اما ...

یکی کمه یه ۴۰ ۵۰ تا جمع کن بگو بهش خودم بودم دوتا ظرف هم تو اون سرش میشکستم قشنگ عر بزنه😒مرتیکه الاغ 

من چکتر کنم شوهرم تصلا حرمت ه نمیداره ی حرفای زشت رکیک میزنه منم ی مدت جواب بی حرمتیاشو نمیدادم اما ...

بنظرم یه طوری تو خونه باش که انگار اصلا برات مهم نیست ، بهش توجه نکن ، اصلا جوابشو نده نه از روی کم اوردن ، از بابت اینکه اصلا خودش و حرفاش برات ارزشی نداره ، بخودت برس و خودتو خیلی بالا بگیر در عین حال تنها توجه ات به فرزندت باشه ، این مردا ادمایی با سطح شعور و فرهنگ پایینی هستن مدام بخواهی هم کلام بشی خودت و فرزندت اسیب میبینید گلم 

2706