2726
عنوان

دوست دارم شوهرم هرچه زودتر بمیره

12746 بازدید | 146 پست

سلام شوهرمو اصلا دوس ندارم متنفرشدم ازش دلم میخواد بمیره خلاص بشم از دستش بخاطر بچم نمیتونم ازش جدابشم میگه ازت میگیرمش حسرتش میمونه بعدشم خانوادم به طلاق راضی نمیشن شوهرم هم خیلی آدم بدیه اذیتم میکنه کتک میزنه فحش میده کلا تو هفته دو سه روزشو حرف میزنه بقیشو قهره دیگه خسته شدم

ما کوچیکا خدامون بزرگه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای بابا اونم جونش عزیزه پسر یه خونوده دیگه ست پدر بچه توئه... 

ایشالله که زندگیتون با هم خوب میشه و سربراه میشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

به نظر من یه درآمدی شروع کن کسب کن کم کم مستقل شو ک بتونی بدون حمایت خانوادت جدا شی.

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706