2733
2739
عنوان

زشت ترین رفتارهایی که از بهترین دوستتون دید چی بود ؟ 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2230 بازدید | 123 پست

یه بارم یه لباس مجلسی بهش قرض دادم. وقتی خودم لازمش داشتم گفتم پس بده با پیک فرستاد من حساب کردم😶بعدم لباسم و گشاد کرده بود. بهش گفتم .گفت اره با زور تنم کردم😭 . لباس ششصد هفتصد تومن بود .خیلی سوختم

سال دوم دانشگاه یه دوست داشتم اونموقع تازه فهمیدم میشه با ۷۸۰ شارژ بگیرم. واسش قشنگ توضیح دادم گفت نه از گوشی خودت عملی توضیح بده. توضیح دادم براش رمز دوممو حفظ کرد. یه چند دقیقه بعدش گفت یه دقیقه گوشیتو بده زنگ بزنم مادرم. نمی‌دونم چیطور شد وبه چ سرعتی از گوشیم یه شارژ هزاری گرفت. دو ثانیه بعدش پیام از بانک اومد برام. بعد گفتم من که شارژ نگرفتم چرا پیام بانک برام اومد اونم خودش زد به اون راه و خدافظی کرد رفت. هیچوقت به روش نیاوردم بخشیدمشم. ولی خیلی اهل تقلب و دوز و کلک بود

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دوستام دنبال جلب توجه و ...هست همیشه هم هرچی درست میکنه میذارع استوری...دیروز کلاسیک برگر گذا ...

ایییییییی چ خز 

مگه ندید بدیده 🤢🤢😂😂😂

اگه واقعا تل و اینستا و واتساپ و ...اینا نبود ؛ این موجودات دوپایی که اول استوری بودن و بعد دست و پا در اوردن میخواستن چیکار کنن 😒😬😂

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
اوه این بدبختی تو شهر ماهم هست 😒 چقد جاریا خوشحال میشن از این که بقیه جاریا دختر میارن 🤢

حالا خودش ۳سال بود ازدواج کرده بود بچه دار نشده بود بخدا یکبار هم ازش نپرسیدم....چرااا....

برام دیگه مهم نیس

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2742
انداختن  خرج و مخارج بیرونمون  بر عهده ی من و احساس زرنگی

واییی چقدر چیپ و بی فرهنگه 

اصلا با اینجور ادما نگرد 

هر کی باس دونگ خودشه بده دیگه مرسی اه 😑🤣

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
اوممم  من خواهرم هم برام راز نگه دار نیستد بعد تو به دوست اعتماد میکنی :/

من که دیگه از اون موقع به بعد به هیچکس اعتماد نکردم تجربه شد واسم

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد عشق پیدا شد و آتش به عالم زد 
ایییییییی چ خز  مگه ندید بدیده 🤢🤢😂😂😂 اگه واقعا تل و اینستا و واتساپ و ...اینا نبود ؛ این ...

دوست داره پز بده ولی خیلی ضایعه هست 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
اینکه تا یه پسر پولدار عاشقش شد،دیگه همه رو یادش رفت

بازخوبه رفیق شما پولدار عاشقش شد بیخیالتون شد 

ماها ک رفیقامون بای بیکار رل زدن و بیخیالمون شدن چی بگیم😂😂

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2738
بهترین دوستم که هیچ اما در رده دوم با دختر عموم صمیمیم برداشت گف من عروس شم تو خواستگار میدا میکنی ه ...

هعی :/ 

مردم کرونا بگیرن ولی جو نگیرن 😟

ببخشید چه کاری

عکس میخواست ادیت کنم براش. بعد گفت همکار مامانمه منم ازش هیچی نگرفتم . گفتم باشه  اشکال نداره .انجام دادم . چند وقت بعد تو حرفاش گفت پول خوبی گرفته بوده از اون 😶 بیشتر از بدجنسیش ناراحت شدم .وگرنه پول مهم نبود

عشوه گری برای همسرم

این دومین کامنتیه که دارم تو این تاپیک میبینم که دوست ی ادم به شوهر دوستش چشم داشته  😳😐

وای چقدر دنیا بد شده 

دیگ به دوستاتون هم اعتماد نکنید 🚫🚫🚫

بازخوبه رفیق شما پولدار عاشقش شد بیخیالتون شد  ماها ک رفیقامون بای بیکار رل زدن و بیخیالمون شد ...

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
اینکه تا یه پسر پولدار عاشقش شد،دیگه همه رو یادش رفت

اوه 

زن عموی منم کلی تا قبلا از اینکه زن عموم بشه با خواهرم مهربون بود براش خرید میکرد و ... .  ک چی ؟ 

تا که خواهرم بره از اون پیش عموم تعریف کنه 

حالا ک شد زن عمومون اصلا ما رو نمیشناسه :/ 

عجب ادمایی پیدا میشناااا 😐😑

2706