2752
2734
عنوان

زشت ترین رفتارهایی که از بهترین دوستتون دید چی بود ؟ 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2230 بازدید | 123 پست

اینکه تا یه پسر پولدار عاشقش شد،دیگه همه رو یادش رفت

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من با دوس پسرم حرف میزدم همش میومد پارازیت میپروند عیب منو میگف😒هی میخاس منو بکشونه پایین😑مثلا من قبلا تپلی بودم با خنده بهش میگف این دختره پنگوئن تپلی منه اذیتش نکن😒😒😒قشنگ خوردت میکرد ولی با شوخی فک میکرد بقیه خرن ندیدبدید

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

هر عکسی براش میفرستادم هی میگفت خوششششبحااااالتتتت باهمین لحن منم خیلی بدم میومد از این رفتارش😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

صبحش خونه ی ما صبحانشو خورد بهش کادوی تولدش دادم 

بعد سر ظهر گفت برم یه سر به مدرسه بزنم 

خیلی شیک مجلسی رفت زیر آب خودمو پسرمو زد 

بعد که به روش آوردم آنقدر تو خیابون جیغ جیغ کرد آبرومو برد 

۱۰سال هم دوست بودیم 

الان فکر میکنم شاید مشکلات دیگه ای هم که برام پیش اومد اون به وجود اورد

یهو گم و گور میشن انگار انگار..

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
به رلم پیام داد درصورتی وپک گفتم بش دیگ نده 😅

😲 شت 

ولی چ بیشعوره دوستتا از نقطه ضعفت استفادیده :(

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️

یکی از دوستام برای تولد دوست دیگمون کادو داد بعد وقتی تولد اون دوستم شد همون کادویی که براش خریده بود رو دوباره برای خودش اورد🙄🤐

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨