2737
2739
عنوان

زشت ترین رفتارهایی که از بهترین دوستتون دید چی بود ؟ 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2230 بازدید | 123 پست

آخر ماه قراربود نامزدیش باشه بهم نگفت ک هیچی وقتی بهم خورد گفت میخواستم سوپرایزت کنم!!😂😂

یکی دیگشونم عصر میخواست بره محضر میپرسیدم کیی عقد میکنی میگف نمیدونم😂

مرسی خدا😂✋

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا فهمید بچه ی دومن دختر هر سری پیام میداد میگفت اووف باز دختر...

اوه این بدبختی تو شهر ماهم هست 😒

چقد جاریا خوشحال میشن از این که بقیه جاریا دختر میارن 🤢

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
2731

امام رضا ثبت نام کرد ولی به من گفت نکرده و منم نکنم و وقت تلف کردنه و این حرفا...  و بعدا کاشف به عمل اومد ثبت نام کرده و قبول هم شده😏شاید بچگانه به نظر بیاد ولی من اونو مثه خواهرم میدونستم و آیندمون رو با هم میدیدم! 

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
به حرفام اهمیت نمیده فقط خودش حرف میزنه یکی دیگشون از بس بهم حسادت میکنه میخواد سکته کنه یکی دیگه ...

همرو تجربه کردم آخ آخ باید اینا رو گرف کرد تو گونی درشونم محکم بست 😠😑😂😂😂

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
2740
پشتم بد گفت همه جا:/ رازایی که اعتماد کردمو بهش گفتم گذاشت کف دست خانوادم

اوممم 

من خواهرم هم برام راز نگه دار نیستد

بعد تو به دوست اعتماد میکنی :/

هی میگف با ای قیافت کی میاد با تو رل بزنه😐😐😐😐 البته هنوزم میگه  منم میگم یکی مث همون بدبخ ...

رفیق اونیه که بهت اعتماد به نفس بده..

منم داشتم ازاین ادما..

الان شدن جزاونایی که وقتی حوصلم سررفته باهاشون چت میکنم😉✋

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
بهترین دوستم ازش ژلوفن خواستم که کل بسته اش. رو بهم بفروشه توجه کنید بفروشه گفت نه خودم لازمم میشه. پ.ن: تو خوابگاه بودم و دانشگاه خارج از شهر

ی بار موقعیت خرید شارژ نداشتم خیلی هم نیاز داشتم بهش گفتم واسم شارژ بخر می‌گفت چجوری باید بخری🙄

منم به موقعش تلافیش کردم🤗🤨😊😊😊خیلی خوشحالم موقعیتش دست داد

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706