2726

مثلا یکی از دوستای من تا موفقیت منو دید شروع کرد به حسودی و وقتی با یکی بحثم شد پرید وسط و  به طرف مقابل من گفت ولش کن بابا اینو و ... کلی چرت و پرتای دیگه ک نمیشه گفت 

شما چی؟ 

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به رلم پیام داد درصورتی وپک گفتم بش دیگ نده 😅

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

یکی از دوستام دنبال جلب توجه و ...هست همیشه هم هرچی درست میکنه میذارع استوری...دیروز کلاسیک برگر گذاشته بود/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بهترین دوستم که هیچ اما در رده دوم با دختر عموم صمیمیم برداشت گف من عروس شم تو خواستگار میدا میکنی همه پیگیر منن من برم دگ مجبورن بیان برای تو😏😏 خاک بر سر هولت واقعا دختر عمو

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2706