2737
2734
بله چند بار دادم یه بارگفتن الرژی بعد دیدن خوب نمیشه رژیمم گرفتم این بارگفتن عفونت زوده  سفکسیم ...

فکر کنم بچه از بدو تولد از بس دارو خورده معده بچه ضعیف شده. مگه معده یه بچه دو سه ماهه چقد طاقت داره. نگران نباش بزرگتر بشه قوی تر میشه بدنش. مشخصه شما خیلی استرسی هستین. نکنه وسواس فکری دارین به سلامتی بچه حساس شدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر نخوردنش می تونه نشانه رفلاکس باشه، بچه نمی تونه شیر بخوره، شما باید ببری دکتر برای آلرژی و رفلاک ...

دارو هم میدم بهش نکسیوم میدم امپرازولم میدم ولی باز همینطوره 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
اره تو حاملگی کم شده بو د خیلی پایین   مگه نباید بین۱۵۰هزاررتا ۴۵۰هزاررباشه چطور میگی کم نیست

من هشت هزار ،یازده هزارم  میشم.

شما درست میگید 

برای زیر پنجاه هزار خطرناکه

احتمالا بچه تونم الان پایین تا وقتی بدن خودش خون سازی کنه.

من با سرنگ به دخترم شیر میدادم امتحان کن راحتتره

2731
البته منم بچه هام این مورد سبز بودن و آبکی بودن مدفوعشون زیاد پیش اومده که به گفته قدیمی ترها از سرم ...

دختر من یه ماهه اینطوره  این زیاد نیست؟ مثه ابه هیچی توش نیست نمیشه گفت اسهالم هست چون تو روز دو بار نهایت سه بار دفع داره که اینطوره 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
ساقه طلایی هم داره...هیچی نباید بخوری، ماست،پنیر  فقط نون و برنج و گوشت و مرغ، می تونی بخوری، آ ...

اخه تست میگن برا زیر شش ماه نمیشه دخترمنم فقط ۱۵روز اول عالی بود بعد شد یه نفر دیگه

منم همش تو مطب دکترا بودم، این چیزی نیست که زود خوب بشه فقط با دارو و رعایت یکم کنترل میشه تا به مرو ...

امیدوارم زود خوب بشه چون دیگه طاقتم تموم شده بخدا از سردرد دارم میمیرم اینقد گریه کردم اینقذ بی خابم حالا مشخص بشه چشه ادم یه کاری میکنه  ا

فکر کنم بچه از بدو تولد از بس دارو خورده معده بچه ضعیف شده. مگه معده یه بچه دو سه ماهه چقد طاقت داره ...

نمی دونم چمه ولی دخترم هرروز یه مشکل داره من از خدامه خوب باشه

2740
من هشت هزار ،یازده هزارم  میشم. شما درست میگید  برای زیر پنجاه هزار خطرناکه احتمالا بچه ...

با سرنگم گاهی می ریزم داخل دهنش ولی می ریزه بیرون یا میپره تو گلوش

کمه گلم البته زیر نود پلاکت وصلت میکنن برنامه غذایی درست کن خوب میشه

چی بخورم میره بالا؟

دختر من یه ماهه اینطوره  این زیاد نیست؟ مثه ابه هیچی توش نیست نمیشه گفت اسهالم هست چون تو روز د ...

ببین یه چیزهای پیش پا افتاده  هست که دکتراا والبته خودمون خیلی بزرگش میکنیم که اگه با یکی دوتا دکتر طب سنتی در میون بزاریم خیلی راحت تر حل و فصل شه .حتما کوچولوتو پیش یه طب سنتی نشون بده .ایشاا...که خوب شه .

البته فعلا هم یه شیشه آبجوش نبات بهش بده ضرر که نداره

نمی دونم چمه ولی دخترم هرروز یه مشکل داره من از خدامه خوب باشه

این علائم نوزاد شما رو خیلییی از نوزادها دارن نگران نباش.شاید دچار وسواس فکری شدی از بس استرس و نگرانی داری. منم مثل شما در مورد بچه هام وسواس فکری بیماری دارم. درکت میکنم

امیدوارم زود خوب بشه چون دیگه طاقتم تموم شده بخدا از سردرد دارم میمیرم اینقد گریه کردم اینقذ بی خابم ...

عزیزم توکل کن به خدا، به خدا این گریه ها ناشکری تو درگاه خدا هست

شما میگی پلاکتت پایین هست، تا حالا دنبال درمان خودت رفتی؟ 

بچه تا شش‌ماه از شیر مادر تغذیه میکنه وتمام ویتامین‌ها از شیر مادر تامین میشه

وقتی شما خودت مشکل خونی داری خوب بچه طفلی هم به مشکل میخوره

اول اینکه است ست کم کن که خودش افت پلاکت میده

یه آزمایش cbcاز دخترت بگیر شاید کم خونی داشته باشه، شاید اونم مثل خودت افت پلاکت داره 

اگر پلاکتش پایین باشه علت تمام این مشکلهاش همینه، پلاکت پایین کم اشتهایی میده ومشکلات دفع میاره

عزیزم مامانت یه فرشته ست همچین کسی تو اطرافیانم دیدم میدونم چقد سختی میکشه اجرش با خدا بچه کلا نگرا ...

اره واقعاا مادر شدن خیلی سخته ❤❤❤❤❤ 

اینجور مادرا فرشته های زمینی ان 😌😍

چی بخورم میره بالا؟

تجربه من که برای دخترم انجام  می‌دادم،هیچ چیز مثل عرق یونجه، کاکل ذرت، مغز بادام درختی، زمینی، هندی، فندق، خیلی خوب جواب میده

ولی عناب برعکس عمل میکنه

2706