2733
2734
انشالله بخدا داغونم بخدااا اینقد خستم اینقد بی حالم خودم پلاکت خونم اومده پایین ۱۰۰ هزار میترسم برم ...

عزیییزم میفهمم من خودم تا بچم دنیا بیاد مرگم جلوی چشام بود خیلی سختی کشیدم نگران نباش روزای خوبم میاد که بگی آخیش متوسل شو به حضرت علی اصغر مطمئن باش دست خالی ردت نمیکنه خودت و دخترت سلامتیتونو به دست میارین

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
یک خورده استرستو کم کن به نظرم خیلی استرس داری این چیزای که نوشتی ۹٠درصد بچه ها دارن فقط صبر صبر صبر ...

دختر من از ۱۵روزگی با گریه بهش شیر میدم مال الان نیست که  برا برفکش یه دوره درمان دادم خوب نشد  برا خون درمان دادم خوب شد باز خون هست

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی خوره با قطره چکون گاهی بهش میدم جون جند بار بدنش کم اب شده ادرارش قرمز شده چون شیر نمیخورد

شیر نخوردنش می تونه نشانه رفلاکس باشه، بچه نمی تونه شیر بخوره، شما باید ببری دکتر برای آلرژی و رفلاکسش حتما رعایت غذای باید داشته باشی تا ۲ سال هم دارو باید بخوره، پیش متخصص گوارش نوزادان ببر بچه،یا متخصص آلرژی..حتماااااپیگیری کن 

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
پس شما باید تحت نظر دکتر شیرت رو قطع کنی اگه کامل رعایت کردیییی....تخم مرغ،شیر،عسل،خرما، هر چیزی که ...

بخدا هیچکدومو نخوردم فقط ساقه طلایی که نوشته بود شیر نداره

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2731
برادرزاده ی منم تو مدفوعش خون بود دکتر گفت آلرژی داره تازه الکی عملشم کردن بیچاره رو    ...

بخدا قویم ولی دیگه به اخرش رسیذم اینقد دکتر رفتم و جواب نکرفتم الانم امیدم به خداست فقط

مادر منم ۲۲ ساله معلول داری میکنه معلولیت شدید داره داداشم  میشه گفت اول بیماری بعد مرگ عزیزان ...

عزیزم مامانت یه فرشته ست همچین کسی تو اطرافیانم دیدم میدونم چقد سختی میکشه اجرش با خدا

بچه کلا نگرانی و استرسه باید قیده خودتو بزنی بعد بیاریش مادر شدن سخت ترین کار دنیاست...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
مادر منم ۲۲ ساله معلول داری میکنه معلولیت شدید داره داداشم  میشه گفت اول بیماری بعد مرگ عزیزان ...

بچه شیرینه ولی همونقدر سخت همیشه فکرت پیششه حتی یه ذره زخم نشه  خدا شفاش بده برادرتون عزیزم واقعا سخته خدا به مادرت صبر بده 

البته منم بچه هام این مورد سبز بودن و آبکی بودن مدفوعشون زیاد پیش اومده که به گفته قدیمی ترها از سرما خوردن پهلوها و شکمشونه که با یه آبجوش نبات و یا دم کرده چهار زیره نبات حل میشد همیشه البته پهلوهاشم باید گرم بگیری 

بخدا هیچکدومو نخوردم فقط ساقه طلایی که نوشته بود شیر نداره

ساقه طلایی هم داره...هیچی نباید بخوری، ماست،پنیر  فقط نون و برنج و گوشت و مرغ، می تونی بخوری، آجیل و این‌چیزا هم اصلاااااااااا..... رژیم فوق العاده سختی هست چون آدم یخ دفعه حواسش نیست و یه چیزی میخوره... اگر با تمام رعایت ها خوب نشده و دوباره مدفوع خونی داسته شما باید شیرتو قطع کنی و شیر خشک ضد آلرژی رو براش شروع کنی....دارو برای آلرژی و رفلاکس حتماااا باید بهش بدی تحت نظر دکتر تا این حالاتاش کم بشه منم پسرم همین مشکل و داشت فقط ده روز اول زندگیش خوب بود یهو شد یه بچه ی دیگه دل دردی، رفلاکس،آلرژی شدید، پدرم دراومد تا ۲ سال اما الان خداروشکر دیگه هیچ مشکلی نداره، تست آلرژی هم رفتم دادم

خون تو مدفوع بیشتر بخاطر دارو و انتی بیوتیک هست. دختر من وقتی ایبوپروفن میخورد اینجوری میشد که دیگه ...

بله چند بار دادم یه بارگفتن الرژی بعد دیدن خوب نمیشه رژیمم گرفتم این بارگفتن عفونت زوده  سفکسیم دادم بهش خوب شد تا الان باز خون‌هست هر بار دفع داره با استرس پوشکشو عوض میکنم 😔 که هرربار م خون هست یه هفته میشه

بچه خواهر شوهر منم همین مشکل داشت، طفلی همش گریه میکرد وشیر نمی‌خورد، هر دکتری معرفی کردن بردش ولی نظر هرکدوم فرق داشت وکلی دارو ولی جواب نمیگرفت

یه دکتر اطفال بود که بیشتر طب گیاهی قبول داشت، بچش ششماهش بود بردش اونجا تا دکتر دیدش ازش پرسید تو دوران بارداری عفونت داشتی، بچه خورده تا این اخلاط دفع نشه اینجوری هست دارد بهش داد

برای شیر خوردنش هم گفت باید انواع ادویه حتی فلفل، انواع شیرینی‌جات حتی قند، از برنامه غذایی حذف کنی

طفلی با یهماه استفاده از دارو خوب شد

البته ناگفته نمونه دختر دوستمم تو دوسالگی یا کمتر همین مشکل براش پیش اومد و دچار یبوست و شقاق و یکم خونریزی بود دوستمم خیلی دوا درمون کرد نتیجه نداد و بچه خیلی اذیت میشد تا اینکه مادر شوهرش گفت شیرشو قطع کنین اون به شیر حساسه چند روزی شیر نداد همه چیز حل شد 

برای پلاکت پایین بستری نمیکنن من زیر ده هزارم میشه. نترس اگر پلاکت تو حاملگی پایین بوده،پس تا شش ...

اره تو حاملگی کم شده بو د خیلی پایین   مگه نباید بین۱۵۰هزاررتا ۴۵۰هزاررباشه چطور میگی کم نیست

بخدا قویم ولی دیگه به اخرش رسیذم اینقد دکتر رفتم و جواب نکرفتم الانم امیدم به خداست فقط

منم همش تو مطب دکترا بودم، این چیزی نیست که زود خوب بشه فقط با دارو و رعایت یکم کنترل میشه تا به مرور که بزرگ‌میشه خوب بشه..حال تو انقدر خوب میفهممم چون خودم تمام این زجرارو کشبدم همش تو مطب دکترا بودم تا صبح بچه گریه میکرد یا سیر نمیخورد یا میپیچید به خودش و من هر روز افسرده تر میشدم..به خدا خوب میشه الان فقط تحمل و صبوری کن

دختر جاریم هم تقریبا همین مشکل رو داشت هیچ دکتری نفهمید مادر بزرگش بهش گفته بود شیرت بی قوه که بچت ا ...

بی قوه یعنی چی؟ خوب شد دخترشون؟

2706