2737
2739
دارو هم میدم بهش نکسیوم میدم امپرازولم میدم ولی باز همینطوره

حتما مداوم و سر ساعت بده حتی به روز یادت نره اگر داروش تاثیر نداره باید دزش رو بالاتر ببری یا داروشو عوض کنی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
اخه تست میگن برا زیر شش ماه نمیشه دخترمنم فقط ۱۵روز اول عالی بود بعد شد یه نفر دیگه

آهااانمی دونم،من ۱ سالگی رفتم که ببینم آلرژیش از بین رفته یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم زود خوب بشه چون دیگه طاقتم تموم شده بخدا از سردرد دارم میمیرم اینقد گریه کردم اینقذ بی خابم ...

آلرژی به پروتیبن گاوی و رفلاکس داره ، درمانش و حتما ادامه بده و من نظرم اینه که شیرت رو باید قطع کنی و سیر خطک ضد آلرژی بدی بازم با دکتر مشورت کن

ارومیه

دورين شهر ما يه دكتر هست واقعا كارش حرف نداره دكتر بچگي منم بوده منم بچم دردشو دكترا نميفهميدن اون زود تشخيص داد دارو دادو اروم شدهاليه كارش عالييي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2731

اگه بچم كوچيك نبود ميگفتم مداركشو بفرستي ببرم نشون بدم اما كسي نيست بزارم پيشش

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍