2737
2739
عنوان

چرا اینقد عقده دارید برای ترکوندن تاپیک؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 134 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک جنسی با مطرح کردن مشکل جنسی متفاوته شما نمیتونی کل فضای مجازی رو پاک کنی پس لطف کنید برا تاپیک ...

من منظورم اون تاپیکای مزخرف بود نه اونا که مشکلاتشون را مطرح می کنن

از هرجا که داغی نباید سر یکی دیگه خالی کنی

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
تاپیک جنسی با مطرح کردن مشکل جنسی متفاوته شما نمیتونی کل فضای مجازی رو پاک کنی پس لطف کنید برا تاپیک ...

اینجا پیج مشکلات جنسی نیست که با مطرح کردن این مشکلات اینجا پر میشه از مردای مریض و مزاحمها که هی میان مشکلات جنسیشون رو مطرح کنن و دیگه نمیشه جلوی اینطور تاپیکها رو گرفت

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2742
نخیر‌،هررررگونه تاپیک جنسی هرگونه کمک گرفتن از بقیه برای مسائل جنسی.برو تاپیک های @نی_نی_یار_5 &nb ...

کلاس چندمی عسلم؟؟؟معلومه چقد درکت بالاست جالبه میگی حرفام برای شما قابل درک نیس😂😂از همین جا میتونم حجم عقده و حقارت رو تو وجودت ببینم عزیزم من کلا ب خرافات اعتقاد ندارم و هر عقیده ای هم برام قابل احترام نبس ولی گزارش زدن هم درست نیس ب شما چ ربطی داره گزارش بزنی هی نی نی یار نی نی یار میکنی پاشو برو مامانتو بیار ازت دفاع کنه خود شیرین بدبخت 

2738
اینجا پیج مشکلات جنسی نیست که با مطرح کردن این مشکلات اینجا پر میشه از مردای مریض و مزاحمها که هی می ...

ولی تاپیک شوهرم کتکم زد و شوهرم بهم خیانت کرد و اینا هیچ مشکلی نداره ..؟؟؟پس از ریشه خرابه اگ واقعا نی نی یاری و دسترسی ب اکانت ها داری لطفا اکانت منو بترکون دیگه تحمل این حجم حقارت و عقده رو ندارم

سلام هر تاپیک جنسی و رابطه و در مورد مسائل اتاق خواب ممنوعه و دسترسیتون هم بسته میشه کسی گزارش نمیزن ...

خیلی از اون تاپیک های اقدام و مدل اقدام الان هست چرا من نمیبینم خود سایت ببنده ؟؟؟

کلاس چندمی عسلم؟؟؟معلومه چقد درکت بالاست جالبه میگی حرفام برای شما قابل درک نیس😂😂از همین جا میتونم ...

عزیزم فشار نیار رو خودت برا اون بچه بده.الان عصبی حرفاتو نمیفهمی هرجایی قانون داره من برات توضیح دادم که بدونی قانون اینجارو.نی نی یار هم تگ کردم که برات توضیح بدن درست که خداروشکر توضیح دادن.قانونه اینجاس شما اگه مشکل داری برو.متاسفانه بی فرهنگی ینی همین که تا قانون یه جا مورد پسند کسی نیست شروع میکنیم به توهین.سنم هم بالاست از نظر عقلیم که مطمئن شدم خیلی از شما ک بارداری بزرگترم🙂

@نی_نی_یار_5    

لطف کنید رسیدگی کنید

من اگه گزارش میزنم برای اینه که جو سایت برام مهمه

عقده‌ای هم نیستم، اصول اخلاقی برام مهمه

شما گفتید با کسانی که به کاربرانی که گزارش میزنن، توهین می‌کنند برخورد میکنید

شما که توی این تاپیک بودید و می‌بینید سراسرش استارتر داره فحش میده، لطفا به قولتون عمل کنید

عزیزم فشار نیار رو خودت برا اون بچه بده.الان عصبی حرفاتو نمیفهمی هرجایی قانون داره من برات توضیح داد ...

والله نه حرف نی نی یار رو قبول دارن

نه قوانین سایت رو

فقط خودشون درست میگن!!

دقیقاااا من خودم بارها تاپیک علمی زدم ترکیده

من خودم فقط و فقط برای نرهای بیکار گزارش میزنم

الان برای یکی از همین نرهای دروغگو ک میگفت زنمو جلو خونوادش کتک میزنن گزارش زدم همه ریختن سرم شروع کردن فحش دادن ک مگ خواهر مادر تورو زده ک ناراحتی 

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
2706