2733
2734
عنوان

چرا اینقد عقده دارید برای ترکوندن تاپیک؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 134 پست
استارتر محترم نی نی یار گفته هرجور تاپیک جنسی

دستور بگیر نی نی یار محترم اقدام ب بارداری و پوزیشن برای دخول عمیق آیا جنسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟اندکی تفکر منظورشو اشتباه گرفتی یکم فک کن اون منظورش این بوده اونای ک میان میگن فانتری جنسی داریم یا دوس دارم با فلان فامیلم رابطه کنم ن اینکه یازو شوهرش سرد مزاجه دنبال راه حله بفهم لطفا

واقعا متوجه تفاوت این دوتا نیستی؟  این کجا داعش کجا حتما اینم اگ جلوشو نگیرین پسفردا مثل داعش ...

متوجه هستم دارم میگم اونم عقیده بود دیگه پس چرا قابل احترام نبود؟شما به عقاید هم احترام بذاریم دارم میگم برا من هر چیز غلطی قابل احترام نیس 

چیزی که برام عجیبه حمایتتون از خرافاته واقعا تعجب میکنم 

🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتقادات اونارو با داعش مقایسه میکنی؟؟ بعد بنظرت طرز تفکرت چرت نیس؟؟ 

ببین دیگه داری اشتباه میزنی😂عقایدو مقایسه نکن‌.عقیده داعش میگه کفارو بکشین‌.این اعتقاده این عقیده اس و بنظر خودشون اسلام دارع میگه اینو و بهش باور دارن.اونام انسانن.پس به عقیده یک انسان داعشی احترام بزار😂😂😂خودت داری میگی حرف خودتع این.

با هر عقیده ای نمیشه موافق بود همیشه باید با بعضی عقاید جنگید تا خرافات کم بشه،بی عدالتی کم بشه و دنیا جای بهتری بشه

میدونم حرفام خیلی بالاتر از حد درکتونه ولی سعی کنین بهش فکر کنین🙂

منم تاپیک های جنسی و حس ششم و فحش های جنسی بد رو گزارش میزنم، نی نی یار رو هم تگ میکنم

قطعا نمیشه جلوی همشون رو گرفت ولی من برام مهمه توی محیط سالمی باشم

عقده‌ای یا مبصر یا خودشیرین هرچی میخواید در موردم فکر کنید

مطرح کردن مشکل جنسی اینجا هیچ فایده‌ای نداره

میشه رفت دکتر یا اگه عجله ندارن از کلینیک بپرسن

یا یه سرچ ساده توی گوگل!!

نه مطرح کردنش توی تاپیک‌ها که پر از دختربچه ۱۳-۱۴ ساله‌ست

2731
بخدا خود نی نی یار گفتن نزارید تاپیکای جنسی از یک صفحه جلوتر بره

تو از اونایی ک تو مدرسه جاسوس ناظم بودی هرکی گوشی باهاش بود لوش میدادی و همکلاسیات همه ازت متنفر بودن نبودی احیانا؟؟

عزیزم دستور نی نی یار عزیز

کاش نی نی یار اینایی که همش میگن طلاق بگیر این کاررو کن اون کار کن راهکار غلط میداد رو حذفشون میکرد 

و همین طور تیپاک های خیانت 

من از این به بعد فقط میخوام تیپاک های خیانت رو گزارش بزنم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
دستور بگیر نی نی یار محترم اقدام ب بارداری و پوزیشن برای دخول عمیق آیا جنسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟اندکی تفکر ...

نخیر‌،هررررگونه تاپیک جنسی هرگونه کمک گرفتن از بقیه برای مسائل جنسی.برو تاپیک های @نی_نی_یار_5   رو بخون خب 

دستور بگیر نی نی یار محترم اقدام ب بارداری و پوزیشن برای دخول عمیق آیا جنسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟اندکی تفکر ...

سلام هر تاپیک جنسی و رابطه و در مورد مسائل اتاق خواب ممنوعه و دسترسیتون هم بسته میشه کسی گزارش نمیزنه خود سایت حذف میکنه

👍👍

خودتو خسته نکن عزیزم اینا بیرون هزار کار میکنن اینجا بدشون میاد اه اوه را میندازن جا نماز اب میکشن اونیکی نمیفهمه نمیفهمه 

تو از اونایی ک تو مدرسه جاسوس ناظم بودی هرکی گوشی باهاش بود لوش میدادی و همکلاسیات همه ازت متنفر بود ...

نه عزیزم بهتره منظورم متوجه بشی بعد حرف بزنی

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
متوجه هستم دارم میگم اونم عقیده بود دیگه پس چرا قابل احترام نبود؟شما به عقاید هم احترام بذاریم دارم ...

من از خرافات حمایت نکردم. مغلطه نکن. 

من دارم میگم عقاید هرکسی و هرگروهی ب خودش مربوطه و باید بهش احترام گذاشت. 

بعدم داعش اگر فقط ی عقیده باقی میموند و ب کسی آسیب نمیرسوند بجز خود دارنده اون عقیده در این صورت هم ب خودش مربوط میشد و کسی حق نداشت جلوشونو بگیره. 

داعش عقایدشو بزور میخواد اجرا کنه رو بقیه. ولی اون آدمایی ک شما تاپیکشونو میترکونین کاری ب عقاید شما و دیگران ندارن. و بهتون هیچ آسیبی نمیرسونن فقط دارن باهم حرف میزنن. 

فکر نمیکنم دیگه ازین بیشتر نیاز به توضیح باشه. 

من نمیخوام شمارو قانع کنم فقط دلایل خودمو گفتم. واسه من فرقی نمیکنه دیگران چجوری فکر کنن. 

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
منم تاپیک های جنسی و حس ششم و فحش های جنسی بد رو گزارش میزنم، نی نی یار رو هم تگ میکنم قطعا نمیشه ج ...

تاپیک جنسی با مطرح کردن مشکل جنسی متفاوته شما نمیتونی کل فضای مجازی رو پاک کنی پس لطف کنید برا تاپیک هایی ک مقصودشون مشخصه دارن راجب چ مدل رابطه و ابنا حرف میزنن گزارش برن ن برا اونی ک میگه شوهرم مشکل داره تجربتونو بگید چیکار کنم .خیلی بین این دوتا فرق هست اوج حماقت رو دارم میبینم برا منم گزارش بزن شیرین تر شی احتمالا تو زندگی مشترکت هم سراسر مشکلی ک این حجم عقده داری 

سلام هر تاپیک جنسی و رابطه و در مورد مسائل اتاق خواب ممنوعه و دسترسیتون هم بسته میشه کسی گزارش نمیزن ...

همه اعتراض کردند که چرا تاپیکای بیخودی گزارش میزنید

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
ببین دیگه داری اشتباه میزنی😂عقایدو مقایسه نکن‌.عقیده داعش میگه کفارو بکشین‌.این اعتقاده این عقیده ا ...

ن عزیزم شما شعورت ب این چیرا نمیکشه برو ب کارای خاله زنکیت برس. حیوانات رو چ به بحث و استدلال

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲