2737
2739
عنوان

چرا اینقد عقده دارید برای ترکوندن تاپیک؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 134 پست
اره چون دوس دارم بترکم‌ راحتم کردی  ولی کلا خودتو نشون ب دکتر بده خوشمل خانومی پیش دبستانی بود ...

راه های بهتری برای لغو کاربری هست نیاز نیست خودتونو با این طرز حرف زدن قهوه ای کنین😊از میزان سوختگی هم معلومه چقد دوس داشتین بترکین😂😂😂از اولم کسی با شما نبود خودتونو انداختین وسط قهوه ای تر از قبل شدین انقدر ریپلای کنین که خسته شین😊خدافس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه های بهتری برای لغو کاربری هست نیاز نیست خودتونو با این طرز حرف زدن قهوه ای کنین😊از میزان سوختگی ...

خدایا چقد تو فهمیده ای چقد تو لفظ قلمی چقد تو باهوشی تو حیفی اینجا بمونی ازدست میری با اون مغز فندقیت 

دقیقا زدی تو خال👍👍👍👍

سلام لطفا بحث نکنین این قانون سایته حتی کل کاربرای سایت بگن مسائل جنسی باید ازاد بشه مسئولین سایت قبول نمیکنن چون اینطور مسائل پای مزاحمین رو به سایت باز میکنه و خیلی هام اقا هستن از اینطور تاپیکها خوششون میاد میان عضو میشن یا تو تاپیک ها به اسم خانم میان راهنمایی میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2731
سلام لطفا بحث نکنین این قانون سایته حتی کل کاربرای سایت بگن مسائل جنسی باید ازاد بشه مسئولین سایت قب ...

بابا بحث چیز دیگه ای بود مگه ما خوشمون میاد از اینجور حرفا کسی اینجورچیزا رو بخواد میره جاهای دیگه حرف ما ی چیز دیگه بود ک با دخالت بیجاو اراجیف یه عده کشیده شد 

سلام لطفا بحث نکنین این قانون سایته حتی کل کاربرای سایت بگن مسائل جنسی باید ازاد بشه مسئولین سایت قب ...

سلام من ابن همه تگتون کردم چرا ج ندادین 

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
راه های بهتری برای لغو کاربری هست نیاز نیست خودتونو با این طرز حرف زدن قهوه ای کنین😊از میزان سوختگی ...

لطفا بحث نکنین و بی توهین تبادل نظر کنین و هر کس توهین کرد گزارش بزنین بسپارین به ما

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2740
سلام من ابن همه تگتون کردم چرا ج ندادین 

کی؟ من تازه 5 میام

کی؟ من تازه 5 میام

براتون خصوصی پیام فرستادم

من توی تاپیکی گزارش زدم برای اون اقا

این دوتا کاربر بمن خیلی توهین کردن گفتن مگ خواهر مادر تورو کتک زده ک ناراحتی یا تشنج میکنی انقد نینی یارو تگ کردی

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
کی؟ من تازه 5 میام

این ایدی اون اقاهه س

@sohil62

این کاربرم الان اومده ادعا میکنه زنشه

https://www.ninisite.com/user/c18a9117-c553-4afd-af41-012922c2cfa7/hanieh68

براتون خصوصی پیام فرستادم من توی تاپیکی گزارش زدم برای اون اقا این دوتا کاربر بمن خیلی توهین کردن ...

@نی_نی_یار_5    

این ایدی اون اقاهه س @sohil62 این کاربرم الان اومده ادعا میکنه زنشه https://www.ninisite.com/us ...

@نی_نی_یار_5    

2706