2737
2739
عنوان

بیایین بگین چجوری خوشبو بمونیم

1780 بازدید | 29 پست

من بوی بدی نمیدم چون همیشه زیر بغلم زاج سفید و پودر میکنم و میمالم و بوی عرق و میگیره 

ولی دوست دارم همیشه یه بوی تند و خوشبو بدم ... 

کرم مرطوب کننده سوپکس هلو رو میزنم . 

ولی دوست دارم یه چی باشه همیشه بوش به خودم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم من مام و بادی اسپلش میزنم که بدنم خوشبو باشه علاوه بر این با مایع خوشبو کننده لباسام رو میشورم که خیلی موثره در بوی خوب و اینکه شامپو هم موهارو خوشیو میکنه و خیلی خوبه💄

مرا عهدیست با جانان ...               نکن خواهر من ، نکن ، لایک نکن            💄نماد دختر باباست 

من شنیدم زاج برای رفع تیره گی هم خوبه، درسته؟ 

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
2740
عزیزم من مام و بادی اسپلش میزنم که بدنم خوشبو باشه علاوه بر این با مایع خوشبو کننده لباسام رو میشورم ...

اره چه لذتی داره به خودت برسی البته من به مامانم باهم میرسم برا اونم لاک میزنم آرایش میکنم خوشگلش میکنم

منم پودر میزنم زیر بعلم و دو روز یا سه روز یه بار حموم بعد حمومم لوسیون بدن کاکاوی میزنم ولی بوش مان ...

بادی اسپلشم میگن خوبه من پودر خوشبو کننده بدن دارم مثل انشانتر اوف ولی حیفم میاد دوست دارم بزارم برا شوهرم ... خودم استفاده کنم نه؟

2706