2752
2734

شتتت😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره چه ذاتی داشته که این حرفو زده ...

بعدم خودت رو دوست داشته باش این بحثها و نظرخواهی ها بیشترش به تخریب شخصیتت منجرمیشه چون اکثرآدمها حالتو بدمیکنن ازروی نادانی وحسادت

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
اگه ناراحت نمیشی شاید اعتماد به نفس کاذب داری  شایدم منظورش این بوده اصن قدر خودتو نمیدونی

نه اتفاقا اعتماد بنفس ندارم فقط همیشه هوای خودم رو داشتم برا زندگیم هیچ‌چیزی کم نزاشتم

2740
نامرد آبجیم بود آبجی کوچیکم ۱۸ سالشه

تاخودت ندیدی باورنکن حتی اگرخودتم دیدی ب ادم قابل اعتمادی بگو تا نصیختش کنن جارنزن اجازه نده زندگیش خراب شه خانمش بفهمه دنیا سرش آوارمیشه تااخر عمرش داغون میشه  خودمون زن هستیم صددرصد درک میکنی عروست رو دیدم که میگم پس مراعات کن عزیزم

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...