2733
2734
عنوان

جاریم ازم حرف کشید از مساعل جنسیم

5525 بازدید | 96 پست

جاریم اومد پیشم یه عالمه سوال کرد از روابط جنسیم با شوهرم خودشم برای خودشو شوهرشو بازگو کرد. منم ب ناچار جواب سوالاشو میدادم الان خیلی پشیمونم که مساعل جنسی ک مخصوص خودمو شوهرمه چرا باید جاریم بفهمه حیف کاش نمیگفتم  اگه باز دفه بعد ازین سوالا بکنه چی جوابشو بدم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگوشخصیه فکرنکنم به شما مربوط بشه بااحترام ولبخند بگو😁

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

هیچوقت 

تاکید می‌کنم خانم های گل 

هیییییچوقت

در مورد مسائل جنسی که مثلا بگی شوهرم تو رابطه فلان چیز رو دوس داره....  یا هر حرفی از این قبیل پیش هیییییچکس نزنید

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2706