2752
2734

لطفا حتی به شوهراتون هم اعتماد نکنین و از کان.دوم استفاده کنید تا خطر ابتلا پایینتر بیاد

حتما واکسن گارداسیل بزنین ریسک سرطان دهانه رحمتون پایبن بیاد

دو ماهه توی بخش زنانم هرروز بالغ بر ۳۰ نفر در روز پذیریش زن مبتلا داریم که ۹۹٪ از همسراشون گرفتن

مراقب شوهراتون باشین«البته دلم خیلی ار خانومای نی نی سایتی پره،خانومه نوشته چون صیغه دستور خداس شوهرم صیغه کنه ناراحت میشم ولی حقشه نمیتونم مانعش بشم،همین تفکرات باعث مردای زگیلی انتقالش ب خانوما شده»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تا وقتی یه عده احمق به خواست خودشون میرن تست بکارت میگیرن ولی به اقا کاری ندارن حتی نمییرنش ازمایشگاه از سلامتش با خبر بشن اینا حقشونه. 

ولی اون عده ای که خیانت دیدن باید دنبالش باشن واقعا  به هیچ مردی نمیشه اعتماد کرد 

شما چطور نمیدونی با کاندوم هم منتقل میشه؟ و اینکه با یه بار قطعا منتقل میشه

گفتم ک ریسک ابتلا پایین میاد

اگه بدون کاندوم رابطه داشته باشی و طرف روی آلتش زگیل داشته باشه میتونه داخل واژنت زگیل بزنه ریسک ابتلا به سرطان بالاتر میره و درمانش سختتر

Hpv تماس دوست با پوسته اما پوستی ک خراش دیده باشه!اگه کاندوم نذاری امکان ابتلات صد در صده

تا وقتی یه عده احمق به خواست خودشون میرن تست بکارت میگیرن ولی به اقا کاری ندارن حتی نمییرنش ازمایشگا ...

تست منفی میشه برا اقایون

قبل رابطه گارداسیل ۹ گانه بزنید

۴ گانه همه تایپارو پوشش نمیده ولی بازم بهتر از نزدنه

2706